REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Koronawirus zamienia ludzi w krwiożercze zombie. Zwiastun horroru „Corona Zombies”

Jeśli masz już zapas papieru toaletowego i makaronu, rozsiądź się wygodnie i uzbrój w dużo dystansu do aktualnych wydarzeń, bo oto nadchodzi „Corona Zombies”. W sieci pojawił się pełny zwiastun horroru inspirowanego pandemią koronawirusa. 

09.04.2020
12:18
Corona Zombies film horror koronawirus
REKLAMA
REKLAMA

Biorąc pod uwagę, że cała mainstreamowa branża filmowa poszła na przymusowy urlop z powodu koronawirusa, Hollywood na panującą aktualnie pandemię zareaguje ze sporym opóźnieniem. Zanim mniej lub bardziej bezpośrednio twórcy zaczną eksploatować temat, zobaczymy produkcję, w której COVID-19 zmienia ludzi w polujące na ludzkie mięso zombie.

Jeszcze nie tak dawno informowaliśmy was o teaserze filmu „Corona Zombies”. A teraz w sieci zadebiutował pełny zwiastun nadchodzącej produkcji o apokalipsie żywych trupów spowodowanej koronawirusem.

Corona Zombies – zwiastun:

„Corona Zombies” to niskobudżetowy horror wyprodukowany przez firmę Full Moon Features.

Oficjalny opis fabuły brzmi:

Panienki w opałach, brak papieru toaletowego, wariactwo światowych mediów, wirus z piekła rodem i hordy potworów łaknących ludzkiego ciała łączą się w szalonym horrorze komediowym „Corona Zombies” od Full Moon.

„Corona Zombies” komentuje rzeczywistość w stylu kina eksploatacji.

Wirus uwalnia się, gdy chińscy naukowcy pracują nad nowym smakiem… zupy z nietoperza. Jest to jedna z oryginalnych scen, jakie widać w zwiastunie, bo sekwencje, w których występują zombie są żywcem wyjęte z włosko-hiszpańskiej pulpy „Piekło żywych trupów”. Jeśli więc nie macie problemu z takim podejściem do tematu koronawirusa, zapnijcie pasy.

REKLAMA

Szykuje się bowiem ostra jazda bez trzymanki, w której pierwsze skrzypce będą grały absurd, przemoc i tanie efekty specjalne. Jest więc na co czekać. W tych szalonych czasach, nieco śmiechu na pewno nam się przyda, nawet jeśli będzie się on mieszał z grymasami zażenowania.

„Corona Zombies” będzie dostępne na kanale Full Moon Features już od 10 kwietnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA