REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Dzieje się

Courteney Cox w towarzystwie córki na premierze "Krzyku". Coco Arquette ma już 18 lat

Courteney Cox serialowym fanom najbardziej znana jest z m.in. serialu "Przyjaciele" oraz serii filmów "Krzyk". Na premierę najnowszej, szóstej już odsłony "Krzyku" aktorka pojawiła się w towarzystwie 18-letniej córki Coco Arquette, która zachwyciła na czerwonym dywanie.

08.03.2023
12:43
Courteney Cox
REKLAMA

Nie wszyscy wiedzą, że Courteney Cox ma już 18-letnią córkę. Nastolatka jest owocem związku z Davidem Arquette, którego Courteney poślubiła w 1999 roku. Cox chroni swoje życie prywatne i rzadko pokazuje latorośl w mediach społecznościowych. Tym razem nastolatka towarzyszyła swojej mamie na premierze najnowszej, szóstej odsłonie filmu "Krzyk". Coco, której matką chrzestną jest Jennifer Aniston na czerwonym dywanie u boku mamy czuła się naturalnie i dzielnie pozowała fotoreporterom.

REKLAMA

Courteney Cox na premierze "Krzyku" w towarzystwie córki. Coco Arquette ma już 18 lat.

18-latka na premierę najnowszej odsłony "Krzyku" wybrała czerwoną, prostą sukienkę do ziemi, z kolei słynna mama postawiła na czerń od stóp do głów, zadając szyku w czarnej marynarce oraz krótkiej sukience w takim samym kolorze. 18-letnia córka serialowej Moniki Geller w przeciwieństwie do wielu córek celebrytek póki co nie zdecydowała się na karierę w show biznesie.

Z jej Instagrama możemy dowiedzieć się, że jest zwykłą nastolatką, która na co dzień spotyka się z przyjaciółmi i prowadzi takie życie, jak jej rówieśnicy. Warto oczywiście zaznaczyć, że obecność córki Courteney wzbudziła nie lada zainteresowanie fotoreporterów, których aparaty fotograficzne skierowane były właśnie na 18-letnią Coco.

REKLAMA

"Krzyk VI". Kiedy polska premiera filmu?

Przypomnijmy, że w nowej części "Krzyku" poza Courteney Cox zobaczymy też m.in. Melissę Barerę, Jennę Ortegę oraz Masona Goodinga. Polska premiera VI części "Krzyku" zaplanowana jest na 10 marca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA