REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

"Przyjaciele" znowu się zebrali. Courteney Cox dołączyła do hollywoodzkiej Alei Gwiazd

Kolejna gwiazda, która znalazła się wśród pozostałych 2749 wmurowanych w Aleję Gwiazd, została odsłonięta przez Courteney Cox, serialową Monikę Geller z kultowego sitcomu "Przyjaciele". Podczas ceremonii towarzyszyli jej najbliżsi, w tym Jennifer Aniston oraz Lisa Kudrow, przyjaciółki zarówno z planu "Friendsów".

28.02.2023
13:58
"Przyjaciele" znowu się zebrali. Courteney Cox dołączyła do hollywoodzkiej Alei Gwiazd
REKLAMA

Aleja Gwiazd w Los Angeles, czyli Hollywood Walk of Fame, słynie z wmurowanych gwiazd, które mają upamiętniać słynne postaci ze świata show-biznesu. W ostatnich latach najnowsze gwiazdy zostały odkryte przez Christinę Applegate, Daniela Craiga, Anne Hathaway czy Setha MacFarlane’a. W tym roku do zaszczytnego grona dołączyła także Courtney Cox, która najbardziej znana jest jako Monika Geller z "Przyjaciół", a także z serii filmów "Krzyk".

REKLAMA

Czytaj także:

Courteney Cox odsłoniła swoją gwiazdę

W poniedziałek Courtney Cox pojawiła się na hollywoodzkiej Alei Gwiazd, by dumnie zapozować ze swoją gwiazdą. Było to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ wraz z aktorką pojawiły się również Jennifer Aniston i Lisa Kudrow, wieloletnie przyjaciółki z planu. Podczas przemowy nie brakowało żartów i łez wzruszenia.

Przyjaźń z Courteney to bycie rodziną z Courteney. Ona jest za to wszystko odpowiedzialna. Od samego początku, kiedy ją poznałyśmy, była otwarta, ciepła, kochająca i ciekawa ludzi

- mówiła Jennifer Aniston.
Courteney Cox z gwiazdą w towarzystwie Jennifer Aniston i Lisy Kudrow. Fot. Gilbert Flores

Przyjaciółki nie szczędziły także zabawnych historii o swojej koleżance. Opowiadały o tym, jak Courteney grała z nimi w pokera, mimo że szczerze go nienawidziła, ponieważ chciała się do nich zbliżyć, by lepiej poznać obsadę z planu "Przyjaciół". Żartowały także o przesadnej dbałości Courteney o porządek:

Przyjaciółki nie szczędziły także zabawnych historii o swojej koleżance. Opowiadały o tym, jak Courteney grała z nimi w pokera, mimo że szczerze go nienawidziła, ponieważ chciała się do nich zbliżyć, by lepiej poznać obsadę z planu "Przyjaciół". Żartowały także o przesadnej dbałości Courteney o porządek, u której wszystko zawsze musi być na swoim miejscu. Jennifer Aniston skomentowała to słowami:

REKLAMA

Dzięki Bogu, że ta gwiazda jest prosta

- zażartowała.

W ceremonii odsłonięcia gwiazdy Courteney Cox, która wzruszona dziękowała wszystkim przybyłym, chcącym celebrować z nią ten ważny moment, towarzyli również córka Coco Arquette oraz partner Johnny McDaid.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA