REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Cruella de Mon idzie na wojnę z dawną mistrzynią w nowym zwiastunie „Cruelli”. Porywa też dalmatyńczyki

Wytwórnia Disney zaprezentowała nowy zwiastun nadchodzącego filmu „Cruella”. Dzięki trailerowi dowiadujemy się więcej na temat przeszłości antagonistki znanej ze „101 dalmatyńczyków”. Poznajemy też źródło jej obsesji ze wspomnianą rasą psów. Kiedy film trafi do widzów?

07.04.2021
14:21
Cruella de Mon porywa dalmatyńczyki w nowym zwiastunie filmu Disneya
REKLAMA
REKLAMA

Pandemia koronawirusa w Polsce nie odpuszcza w ostatnich tygodniach, przez co ministerstwo zdrowia przedłużyło obowiązujący w całym kraju lockdown co najmniej do 18 kwietnia. Widzowie mają jednak nadzieję, że do maja sytuacja unormuje się na tyle, by mogli powrócić do oglądania filmów na dużym ekranie. Zachęcają do tego zdecydowanie czekające na widzów hity, wśród których znajdziemy film „Cruella” od wytwórni Disney.

Aktorski prequel kultowej animacji pt. „101 dalmatyńczyków” skoncentruje się na postaci okrutnej ikony mody – Cruelli de Vil (w rodzimej wersji znanej jako Cruella de Mon). W tytułowej roli wystąpi Emma Stone, a oprócz niej w obsadzie pojawią się też m.in. Emma Thompson, Joel Fry, Paul Walter Hauser, Emily Beecham i Mark Strong. Wszystkich wspomnianych aktorów spotykamy w nowym trailerze opublikowanym dzisiaj przez Disneya.

Cruella Disney – zwiastun:

Nowy filmik dostępny na platformie YouTube zdradza najwięcej szczegółów na temat fabuły z dotychczasowych materiałów promocyjnych „Cruelli”. Poznajemy w nim motywacje tytułowej bohaterki próbującej zemścić się na bezwzględnej Baronowej (w tej roli Emma Thompson) trzymającej pieczę nad londyńskim światkiem modowym. Wszystko wskazuje na to, że Cruella de Vil postanowi założyć konkurencyjny butik, przy okazji niszcząc pozycję dawnej szefowej.

REKLAMA

Co więcej, w drodze do celu kontrowersyjna bohaterka nie zawaha się użyć środków niezgodnych z prawem. Na co dowodem jest m.in. porwanie dalmatyńczyków należących do rywalki. Opublikowane wideo sugeruje także, że „Cruella” będzie stanowić mieszankę komedii, filmu o modzie, produkcji sensacyjnej i dramatu psychologicznego. A to zapowiada się na dużo ciekawsze połączenie niż we wcześniejszych aktorskich remake'ach Disneya. Nie ma wątpliwości, że nowy zwiastun tylko podsyci i tak gorące emocje wokół nadchodzącej premiery.

Według obecnego planu „Cruella” ma trafić do polskich kin już 28 maja.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA