REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Kim była Cruella, zanim zaczęła polować na dalmatyńczyki? Nowy teaser filmu z Emmą Stone

Skąd wzięła się okrutna Cruella, postrach biednych dalmatyńczyków? Tego dowiemy się z nowego filmu Disneya. W sieci pojawił się nowy teaser produkcji.

15.03.2021
9:32
Cruella: nowy teaser filmu z Emmą Stone. [ZOBACZ WIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Cruella de Vil nie zawsze biegała po mieście za dalmatyńczykami. Zanim rozpoczęła polowania na psiaki, by (o zgrozo!) zrobić z nich futra, jako młoda projektantka musiała zaznaczyć swoje miejsce w Londynie lat 70.

O tym właśnie opowie nowy film Disneya, zatytułowany po prostu „Cruella”.

W nowym teaserze produkcji grająca Cruellę de Vil Emma Stone opowiada o tym, że chce tworzyć sztukę i stwarzać problemy. W zapowiedzi pojawia się też między innymi Emma Thompson, która wcieli się w Baronową.

Cruella – teaser:Oprócz Emmy Stone i Emmy Thompson w filmie wystąpią także m.in. Joel Fry, Paul Walter Hauser, Emily Beecham i Mark Strong.

Cruella po raz pierwszy zaprezentowała się na dużym ekranie w 1961 roku w klasycznym animowanym filmie „101 Dalmatyńczyków”. Czoła jej wtedy musiały stawić dwa dzielne psiaki, Pongo i Perdita, rodzice szczeniaków, na które polowała Cruella. W 1996 roku nakręcono aktorską wersję opowieści. W rolę Cruelli wcieliła się wtedy Glenn Close.

REKLAMA

Pierwotnie premiera „Cruelli” zaplanowana była na grudzień 2020 roku. Disney zdecydował się jednak przesunąć premierę filmu i ostatecznie produkcja pojawi się w kinach 28 maja 2021 roku.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA