REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Nadchodzi nowa, wielka opowieść o dorastaniu. Mamy zwiastun rebootu „Cudownych lat”

Nowa wersja „Cudownych lat” wielkimi krokami zmierza na mały ekran. Kultowy już serial doczekał się bowiem rebootu, a w sieci właśnie pojawił się pierwszy teaser nadchodzącej produkcji.

18.05.2021
21:42
cudowne lata remake serial trailer zwiastun
REKLAMA

Między 1988 a 1993 rokiem Kevin Arnold przeprowadzał miliony widzów przez czasy swojej młodości. Grający go Fred Savage przeżywał na małym ekranie swoją pierwszą miłość, problemy w szkole i domu, jednocześnie napawając wszystkich optymizmem. Oryginalne „Cudowne lata” do dzisiaj cieszą się estymą i nostalgicznymi odczuciami publiczności. Teraz doczekały się nowej wersji, ale duch formuły został utrzymany.

REKLAMA

Zapowiedź nowej wersji serialu „Cudowne lata

Nie bez powodu przecież jakiś czas temu gwiazdor oryginału przekazał pałeczkę swojemu następcy. W nowej produkcji stacji ABC Savage'a zastępuje Elisha EJ Williams. Jak jednak widać po udostępnionym właśnie w sieci teaserze serialu klimat będzie ten sam co w pierwowzorze:

Ach tak, z głośników dobiegają nas słowa i melodia znanej z oryginału piosenki Joe Cockera With a Little Help From My Friends. Napisy na ekranie informują nas natomiast, że o to nadchodzi „kolejna wspaniała opowieść o dojrzewaniu”. Narratorem natomiast jest znany z roli War Machine w MCU Don Cheadle. To jego głos przeprowadzi nas przez losy dociekliwego i pełnego nadziei 12-latka dorastającego w problematycznych czasach. Charakteryzuje go chęć odciśnięcia piętna na otaczającym go świecie.

REKLAMA

Fred Savage jest producentem, a także wyreżyserował pilotażowy odcinek. Jak już wiedzieliśmy wcześniej nie ma to być wierna kopia oryginału. Akcja co prawda tak jak w pierwowzorze rozgrywa się w latach 60. ubiegłego wieku, ale bohaterami jest już afroamerykańska rodzina z Alabamy. Mając to na uwadze i biorąc pod nią również nazwisko Lee Danielsa wśród twórców, można się spodziewać, że fabuła nie ogranicza się do pokazywania trudów dojrzewania, ale również zostaną podjęte kwestie rasowe.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA