REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Crossover, którego nikt się nie spodziewał: Podsiadło nagrał kapitalne piosenki do "Cyberpunk: Edgerunners"

Co ma Dawid Podsiadło do "Cyberpunka 2077"? To proste: uwielbia tę grę i spędził z nią wiele godzin. W związku z tym z wielką chęcią nawiązał współpracę, która zaowocowała nagraniem aż trzech utworów do serialu "Cyberpunk: Edgerunners" Netfliksa. Klip do jednego z nich - "Let You Down" - trafił właśnie do sieci.

12.09.2022
19:21
cyberpunk edgerunners dawid podsiadło let you down piosenka netflix
REKLAMA

Disney+ w rekordowo niskiej cenie. Subskrypcję możesz wykupić tutaj - tylko do 19.09.

REKLAMA

Gdy Dawid Podsiadło opublikował dziś w swoich social mediach enigmatyczny post z podpisem "12.09/18:00", większość odbiorców zakładała publikację nowego singla z nadchodzącej płyty. Chyba nikt nie oczekiwał związku wokalisty z jutrzejszą premierą serialu "Cyberpunk: Edgerunners" na Netfliksie. A tu proszę!

Okazało się, że 2,5 roku temu jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych polskich wokalistów otrzymał zaproszenie do współpracy z CD Projekt RED przy serialu z uniwersum "Cyberpunk 2077". Podsiadło, jak sam przyznaje, w świecie gry spędził wiele godzin, a serial to cudowna okazja na ponowne odwiedziny.

Pierwszym efektem tego projektu, który możemy teraz posłuchać i obejrzeć, jest utwór "Let You Down" wraz z klipem przedstawiającym samodzielną historię. Do produkcyjnej współpracy zaproszenie przyjął również Akira Yamaoka, muzyk i kompozytor znany m.in. z pracy nad serią "Silent Hill".

Muzyka i gry to dwie moje największe pasje więc ciągle nie dowierzam, że mogę być częścią tak fantastycznego międzynarodowego projektu z udziałem tak wieku niesamowicie zdolnych twórców

- napisał Podsiadło.

Dawid Podsiadło i Cyberpunk: Edgerunners - utwór z serialu Netfliksa

"Cyberpunk: Edgerunners" to serial animowany zapowiedziany jeszcze zanim gra "Cyberpunk 2077" trafiła do wyczekujących jej przez długie lata graczy. Przez dłuższy czas o projekcie było tak cicho, że łatwo było zapomnieć o jego istnieniu - gdy nagle w maju Netflix wypuścił trailer, fani zaczęli mieć spore nadzieje na solidną produkcję.

CD Projekt RED potwierdziło nawiązanie współpracy z japońskim studiem Trigger w czerwcu 2020 roku - wówczas nikt jeszcze nie podejrzewał, jak wiele emocji (również negatywnych) wywoła nowa gra studia. Serial ma składać się z dziesięciu odcinków. Fabuła skupi się na dzieciaku (Street Kid/Punk), który stara się przetrwać w Night City - mieście zdominowanym przez ludzi o zmodyfikowanych ciałach. Bohater postanowi zaryzykować wszystko, co mu zostało, i zostać edgerunnerem - wyjętym spod prawa najemnikiem, których nazywa się też cyberpunkami.

Cyberpunk: Edgerunners trafi do oferty Netfliksa już w środę, 13 września.

REKLAMA

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA