REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale
  4. VOD
  5. Netflix /

„Czarne lustro: Bandersnatch” zadebiutuje już jutro. Sprawdź zwiastun nowego filmu Netfliksa

Nie pierwszy odcinek nowego, piątego sezonu, a całkiem nowa odsłona - już jutro na Netfliksie zadebiutuje „Czarne lustro: Bandersnatch”, pełnometrażowy film, nawiązujący do dobrze znanego serialowego cyklu.

27.12.2018
13:13
Czarne lustro: Bandersnatch
REKLAMA
REKLAMA

Akcja filmu „Czarne lustro: Bandersnatch” przeniesie widzów do 1984 roku. Głównym bohaterem jest młody programista, który pracuje nad opartą o mroczną powieść fantasy grą. W pewnym momencie chłopak zaczyna kwestionować zastaną rzeczywistość.

„Czarne lustro: Bandersnatch” - zobacz zwiastun

Brzmi jak początek jednego z wielu epizodów serii „Czarne lustro”. Wygląda jednak na to, że film stanowić będzie preludium do kolejnego, piątego sezonu. Według wcześniejszych doniesień odsłona ta ma być inna niż poprzednie. Piąty sezon serialu ma być interaktywny – to my zdecydujemy o przebiegu fabuły. Nie wiadomo jednak, czy zasada ta będzie mieć zastosowanie przy debiutującym jutro (28.12.2018 r.) filmie. Nie znamy również jeszcze daty premiery 5. sezonu produkcji.

REKLAMA

„Czarne lustro” to seria stworzona przez Charliego Brookera, która na Netfliksa trafiła w 2014 roku. Wcześniej serial emitowany był na brytyjskim Channel 4. W nowym filmie wystąpili między innymi Fionn Whitehead („Dunkierka”), Will Poulter („The Little Stranger”) i Asim Chaudhry.

„Czarne lustro: Bandersnatch” oraz wszystkie serie serialu znajdziecie na Netfliksie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA