REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Ta informacja bardzo dobrze wróży czwartemu sezonowi Black Mirror

Jeden z najlepszych seriali science-fiction w historii czeka na premierę swojego czwartego sezonu. Jak zawsze przy takich okazjach fani boją się, że ich ulubione dzieło obniży swój poziom. Ta informacja powinna ich uspokoić.

22.02.2017
17:33
Black Mirror: czwarty sezon ma nowego, znanego reżysera!
REKLAMA
REKLAMA

Czarne lustro nie ma sobie równych. Nikt nigdy nie stworzył niczego podobnego w swej formie i na równie wysokim poziomie. Z początku w rękach brytyjskiej telewizji, by następnie przejść w ręce amerykańskiej korporacji, serial nieustannie fascynuje swoim mrocznym, pesymistycznym spojrzeniem na ludzkość i tego, w jaki sposób się rozwija.

Dobre pomysły kiedyś muszą się jednak skończyć. Część z fanów uważa wręcz, że trzeci sezon, nakręcony po przejęciu praw do serialu przez Netfliksa, jest pierwszym objawem początków końca. Co prawda nie rozumiem skąd te wnioski, bo był znakomity, ale również z niepokojem patrzę w przyszłość.

Na szczęście czwarty sezon, po tej zapowiedzi, budzi mój optymizm.

Odcinek Crocodile z czwartego sezonu serialu Black Mirror nakręci John Hillcoat.

John Hilcoat to gość, który wręcz kocha się w swoich filmach zanurzać w tym, co niemiłe, złe i okropne. Jest wręcz stworzony do Czarnego lustra, jeżeli tylko przypomnimy sobie jego najlepsze filmy Należą do nich znakomite, fascynujące i tajemnicze filmy Propozycja oraz Droga, a także bardziej mainstreamowe, ale również świetne Gangster oraz Psy mafii.

REKLAMA

Netflix nie bał się i wcześniej zatrudniać znanych reżyserów do Czarnego lustra, i za każdym razem była to dobra decyzja. W sezonie trzecim za kamerą stali, między innymi, Joe Wright i Dan Trachtenberg.

Nieco mniej pewności daje mi inna decyzja związana z reżyserami czwartego sezonu Czarnego lustra, a konkretniej ta związana z zatrudnieniem Jodie Foster. To znakomita aktorka, ale jej doświadczenie w reżyserii jest… dyskusyjne. Skupiam się więc na wieściach o Hillcoacie i… nie mogę się już doczekać!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA