REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

"Czarny piątek" w Polsce - najciekawsze promocje na e-booki

Następujący po Dniu Dziękczynienia "Czarny piątek" to dzień rozpoczynający sezon gwiazdkowych zakupów w USA i prawdziwa gratka dla łowców promocji. Coraz chętniej obchodzimy to "święto" także w Polsce, czego efektem są liczne przeceny i obniżki oferowane przez rodzimych przedsiębiorców. Przyjrzyjmy się zatem, co proponują dziś e-księgarnie. 

28.11.2014
12:55
„Czarny piątek” w Polsce – najciekawsze promocje na e-booki
REKLAMA
REKLAMA
virtualo

W Virtualo "Czarny piątek" upływa pod znakiem specjalizującego się w kryminałach wydawnictwa Czarna Owca - wszystkie tytuły można nabyć taniej nawet o połowę. Promocja obowiązuje tylko dziś, do godziny 23:59. W katalogu znajdziecie między innymi trylogię Millenium Siega Larssona, dziewięć książek Lisy Marklund, bestsellerowych "Nielegalnych" Vincenta V. Severskiego i wszystkie pozycje od Ake Edwardsona czy Hakana Nessera. W sumie przecenionych zostało ponad 200 e-booków.

woblink

W Woblinku możemy przebierać pośród 150 tytułów, tylko dziś dostępnych do 50% taniej. Wśród nich: "Jaskiniowiec" Jørna Liera Horsta (recenzja tutaj), "Jedwabnik" Roberta Galbraitha vel J.K. Rowling (recenzja tutaj), "Bóg, honor, trucizna" Roberta Forysia (recenzja tutaj) czy "Lawendowy pokój" Niny George. Poza beletrystyką, znajdziecie tu też poradniki, książki historyczne i pozycje poświęcone samorozwojowi i życiu duchowemu.

publio

Dzisiejsza, jednodniowa promocja w Publio nie odbywa się pod hasłem "Czarnego piątku", ale myślę, że nikt się nie obrazi, jeśli ją pod to podciągnę. W obniżonej cenie znajdziemy raptem kilkanaście tytułów, ale za to jakich - to listopadowe bestsellery e-księgarni, tak jak choćby "Lód" Jacka Dukaja, "Wyznaję" Jaume Cabre, "Morfina" Szczepana Twardocha czy zebrane w jednym tomie "Ziemiomorze" Ursuli K. LeGuin.

ebookpoint
REKLAMA

Skoro już trochę naciągnąłem wcześniej, to nie zaszkodzi i tutaj. W Ebookpoint ruszyła dzisiaj promocja na pozycje z oferty wydawnictwa Oficynka. Kilkadziesiąt ebooków za 45% standardowej ceny i to nie do końca dnia, ale aż do 04.12. Fanom kryminału polecam szczególnie "Entologa w mieście grzechu" Mariusza Czubaja, "Śledztwo i płeć. O bohaterkach powieści kryminalnych" Bernadetty Darskiej oraz "Kryminalny Wrocław. Mroczne przechadzki po mieście" autorstwa Marty Guzowskiej, Agnieszki Krawczyk i Adrianny Michalewskiej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA