REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Czekacie na "American Crime Story"? W Sieci wylądował teaser, który tylko was zdenerwuje

Z niecierpliwością czekam na nowe seriale, w których palce maczał Ryan Murphy. W tym roku zobaczymy jeszcze piąty sezon "American Horror Story", "Hotel" i "Scream Queens". Szykowałam się, że w 2015 roku obejrzymy także "American Crime Story", ale pierwszy sezon tej opowieści w odcinkach ukaże się dopiero w lutym 2016 roku. W Sieci właśnie wylądował teaser produkcji.

17.09.2015
9:58
Czekacie na "American Crime Story"? W Sieci wylądował teaser, który tylko was zdenerwuje
REKLAMA
REKLAMA

Teaser, który - choć nic na nim ciekawego nie zobaczycie - tylko podkręca zainteresowanie serialem i denerwuje. Chciałoby się ujrzeć trochę więcej niż napisy i zdjęcia, które jakiś czas temu krążyły po Internecie. Nie jestem pewna, czy Cuba Gooding Jr. sprawdzi się w roli bezwzględnego mężczyzny.

REKLAMA

Przypomnijmy, że pierwszy sezon "American Crime Story" będzie nosił pełny tytuł "American Crime Story: The People vs. O. J. Simpson" i opowiadać będzie o procesie dotyczącym sportowca O.J. Simpsona, który był oskarżony o dokonanie podwójnego morderstwa. Scenariusz produkcji został oparty o książkę "The Run of His Life: The People V. O.J. Simpson" autorstwa Jeffreya Toobina. Serial przybliży głośną historię z perspektywy prawników obu stron.

Oprócz Cuby Goodinga Jr., który wcieli się w oskarżonego, na ekranie zobaczymy też Johna Travoltę w roli jego obrońcy, a także Sarah Paulson, Selmę Blair czy Davida Schwimmera. Premiera serialu została zapowiedziana na luty 2016 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA