REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

"Cztery zbrodnie na cztery pory roku" - kryminał od Zbrodniczych Siostrzyczek specjalnie dla Legimi

Dziś w internetowej księgarni Legimi.com premierę ma pierwsza książka, napisana specjalnie z myślą o osobach czytających ebooki w abonamencie. „4 zbrodnie na 4 pory roku” to zbiór kryminalnych opowiadań, których autorkami są Zbrodnicze Siostrzyczki. 

31.01.2014
11:53
Cztery zbrodnie na cztery pory roku - kryminał na Legimi
REKLAMA
cztery zbrodnie na cztery pory roku
REKLAMA

Zbrodnicze Siostrzyczki to znane czytelnikom Marta Guzowska (autorka Ofiary Polikseny i Głowy Niobe - za tę pierwszą powieść uhonorowana została Nagrodą Wielkiego Kalibru ) i Agnieszka Krawczyk (autorka 4 powieści obyczajowych i kryminałów, m.in. Morderstwa Niedoskonałego i Dziewczyny z Aniołem). Ich najnowsza książka zostaje wydana wyłącznie jako ebook, a dostępna będzie jedynie w księgarni Legimi. Wybór tematyki jest nieprzypadkowy – kryminały są zdecydowanie najpopularniejsze wśród osób, korzystających z subskrypcyjnego dostępu do ebooków.

REKLAMA

W swojej najnowszej książce, "Cztery zbrodnie na cztery pory roku", Zbrodnicze Siostrzyczki doskonale bawią się krótką formą, proponując czytelnikom kryminalne zagadki, które rozwiązać można w tempie partii szachów błyskawicznych. Każda pora roku przynosi nieoczywistą zbrodnię, za którą kryją się skryte w odległej przeszłości motywy lub… przypadek. Zło czaić się może zarówno w ekskluzywnym domu spokojnej starości, jak i w zapuszczonym ośrodku wczasowym.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA