REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Czy Colin Farrell i Vince Vaughn są dobrymi detektywami? Jimmy Fallon sprawdza

Już w tę niedzielę, 21 czerwca, a w Polsce dzień później, swoją premierę będzie miał 2 sezon serialu "Detektyw". Tytuł zadebiutował w ubiegłym roku i zdobył mnóstwo pozytywnych recenzji dzięki świetnym rolom Matthew McConaughey i Woody'ego Harrelsona. Tym razem na ekranie zobaczymy zupełnie nową historię i nowych bohaterów, w których m. in. wcielą się Colin Farrell i Vince Vaughn. 

19.06.2015
10:43
Czy Colin Farrell i Vince Vaughn są dobrymi detektywami? Jimmy Fallon sprawdza
REKLAMA
REKLAMA

Jimmy Fallon, znany ze swoich niekonwencjonalnych sposobów prowadzenia show i udanych żartów, postanowił sprawdzić, czy Colin Farrell i Vince Vaugh sprawdzą się w obsadzie 2 sezonu "Detektywa". Prowadzący programu "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon" zagrał z Farrellem i Vaugh'em w grę wymagającą zdolności aktorskich, dedukcyjnych oraz umiejętności zachowania twarzy pokerzysty. Każdy z mężczyzn miał przed sobą dwie koperty. W jednej był prawdziwy fakt na temat ich życia, a w drugiej kłamstwo. Przeciwnicy nie wiedząc, co znajduje się w której kopercie, wybierają jedną z nich. Osoba, która wystawiona jest na próbę, czyta informację o sobie, która jest prawdą bądź nie. Pozostała dwójka zadając pytania w określonym czasie musi wydedukować czy przepytywany mówi prawdę.

REKLAMA

Fallonowi udało się stworzyć - jak zwykle zresztą - świetną atmosferę. Gra prowadzona pół żartem, pół serio jest nieco mroczna, przywodzi na myśl przesłuchania policyjne z filmów kryminalnych. Oprócz tego, że całość po prostu potrafi świetnie rozbawić, możemy dowiedzieć się paru interesujących faktów na temat zebranych osób. Zresztą, sami zobaczcie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA