REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Czy jesteś psychopatą?" doczeka się ekranizacji. W obsadzie Scarlett Johansson

"Czy jesteś psychopatą?", bestseller autorstwa walijskiego dziennikarza Jona Ronsona, śladem jego najbardziej znanej książki - "Człowieka, który gapił się na kozy" - trafi na ekrany kin. W jednej z głównych ról pojawi się Scarlett Johansson.

18.02.2015
12:21
Szykuje się ekranizacja "Czy jesteś psychopatą?"
REKLAMA
REKLAMA

"Czy jesteś psychopatą" to humorystyczna wycieczka po świecie wszechobecnego obłędu, utrzymana w konwencji specyficznej odmiany reportażu - gonzo. Jon Ronson, autor i główny bohater tej książki, poszukuje odpowiedzi na postawione w jej tytule pytanie, która, jak szybko wychodzi na jaw, nader często może być twierdząca. Więcej na jej temat możecie przeczytać w naszej recenzji.

Super Bowl XLVIII commercial – SodaStream, Scarlett Johansson
REKLAMA

Reżyserem ekranizacji "Czy jesteś psychopatą?" będzie Jay Roach ("Wyborcze jaja", "Austin Powers"), zaś scenariusz napisze Kristin Gore (m. in. "Futurama" i "Accidental Love"). Deadline informuje, że w filmie wystąpi Scarlett Johansson ("Między słowami", "Avengers", "Vicky Christina Barcelona"), choć nie ujawniono jeszcze w jakiej roli.

To druga filmowa adaptacja książki autorstwa Ronsona. Pierwszą był wyprodukowany w 2009 roku "Człowiek, który gapił się na kozy" z Georgem Clooney'em, Ewanem McGregorem, Jeffem Bridgesem i Kevinem Spacey w obsadzie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA