REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Uczestnicy „Tańca z gwiazdami” na kwarantannie. Dzisiejszy odcinek – bez udziału publiczności i jednej z par

Druga fala pandemii bezlitośnie ogarnia Polskę, która od jutra w całości znajdzie się w tzw. żółtej strefie. COVID-19 pokrzyżował również plany twórców programu „Dan­cing with the Stars. Ta­niec z gwiaz­da­mi”.

09.10.2020
19:45
dancing with the stars taniec z gwiazdami pulsate covid kwarantanna
REKLAMA
REKLAMA

Z udziału w programie zrezygnowali Marcin Bosak i i Janja Lesar. Aktor tłumaczył swoją decyzję kolidującymi z nagraniami planami zawodowymi, a tancerka — powodami osobistymi. Dziś z kolei okazało się, że jedna z par nie wystąpi w piątkowym odcinku. Chodzi o Bogdana Kalusa i partnerującej mu na parkiecie Lenki Klimentovej, którzy oboje wylądowali na kwarantannie.  Na parkiecie zabraknie także Jana Klimenta, który również musiał się poddać izolacji.

Koronawirus w popularnym show?

Ważny komunikat. W dzisiejszym odcinku niestety nie zobaczymy wszystkich par. Zabraknie m.in. Bogdana Kalusa i Lenki Klimentovej, którzy są na kwarantannie

— czytamy pod zdjęciem duetu zamieszczonym na oficjalnym koncie programu na Instagramie.

Chwilę później, twórcy show poinformowali, że na parkiecie zabraknie dziś także Jana Klimenta występującego w parze z Anną Karwan. Tancerz również przebywa na kwarantannie:

„Taniec z gwiazdami” dziś bez udziału publiczności

Dodatkowo, z powodów związanych z bezpieczeństwem, dzisiejszy odcinek „Dan­cing with the Stars. Ta­niec z gwiaz­da­mi” będzie transmitowany bez obecności widowni w studiu:

* Zdjęcie główne: Polsat

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA