REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Diabeł powraca do Hell’s Kitchen. 3. sezon Daredevila zobaczymy już w październiku

Netflix nie trzyma nas już dłużej w niepewności. Daredevil już niedługo wróci z 3. sezonem. Dostaliśmy też zwiastun i dwa plakaty.

20.09.2018
19:11
daredevil 3 sezon data premiery netflix 2
REKLAMA
REKLAMA

Daredevil to pierwszy serial, który powstał na mocy współpracy Marvel Television z serwisem Netflix. Został osadzony w tym samum uniwersum, co kinowe filmy Disneya o superbohaterach, ale jego akcja skupia się głównie, podobnie jak w wydanych później serialach (Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist, Punisher, The Defenders) na nowojorskim Manhattanie.

W pierwszym sezonie Daredevila poznaliśmy tytułowego bohatera oraz jego alter-ego, Matta Murdocka.

Niewidomy prawnik zmierzył się z Kingpinem i pokonał go. W drugiej serii na jego drodze stanął najpierw Punisher i Elektra, a na końcu organizacja Ręka. W miniserii The Defenders bohater poświęcił się, by uratować przyjaciół.

daredevil 3 sezon plakat 1 class="wp-image-203539"

Daredevil oczywiście nie zginął. Już ostatnia scena w The Defenders wskazywała na to, że Daredevil wróci. O fabule kolejnego sezonu nie wiemy jednak zbyt wiele oprócz tego, że ma luźno bazować na serii komiksowej Born Again.

Nowy zwiastun, który trwa 41 sekund, również nie daje zbyt wielu odpowiedzi. Widać na nim zakrwawionego Murdocka, który opowiada o tym, że zło można w sobie zdusić, ale nie da się go całkowicie wyplenić.

„Nie bój się ciemności. Stań się nią”.

Dokładnie tymi słowami Netflix reklamuje trzecią serię, która trafi na platformę po - nie licząc występu w The Defenders - ponad dwuletnim okresie nieobecności Murdocka na ekranie.

daredevil 3 sezon plakat 1 class="wp-image-203536"
REKLAMA

Premierę zaplanowano na 19 października. Będzie to czwarty sezon produkcji na bazie komiksów wydawnictwa Marvel, który Netflix udostępni w 2018 roku.

Otwartym pozostaje też pytanie, ile odcinków będzie liczyć 3. sezon serialu Daredevil. Do tej pory na serie składało się 13 epizodów, ale ostatni Iron Fist miał tylko 10.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA