REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Wiemy, kto będzie przeciwnikiem Daredevila w 3. sezonie serialu

Złośliwi mogą napisać, że Daredevil to jedyny dobry serial Netfliksa na licencji Marvela. Teraz wiemy, kto zmierzy się z Diabłem wracającym do zdrowia po wydarzeniach z The Defenders.

31.08.2017
9:30
daredevil
REKLAMA
REKLAMA

Jakiś czas temu informowałem, że Daredevil wykorzysta wątki z komiksowej serii Born Again, będącej jedną z najważniejszych historii Diabła z Hell’s Kitchen. Ilustrowana opowieść jest tragiczna i szokująca. Daredevil staje się w niej niepoczytalny, Kingpin niszczy mu życie, a Karen Page zostaje… ćpunką, która za dawkę heroiny gra w tanich meksykańskich filmach pornograficznych. Nie, naprawdę nie żartuję.

Powstaje pytanie - kto będzie „tym złym”, który stanie naprzeciwko Daredevila w trzecim sezonie.

Biorąc pod uwagę, że scenariusz ma się luźno opierać na serii Born Again, wielu fanów obstawia powrót Kingpina. Nie mam nic przeciwko. Mafijny lord był jednym z najciekawszych szwarccharakterów, których udało się wyprodukować Netfliksowi. Scenarzyści mogą świetnie rozwinąć tę postać, dokonując zmian w jej psychice, aparycji oraz postawie na skutek pobytu w więzieniu.

 class="wp-image-93201"
REKLAMA

Chociaż wciąż nie wiadomo, czy Kingpin wróci w trzecim sezonie, to wiemy, kto na pewno pojawi się w serialu. Redakcja That Hashtag Show dotarła do informacji, jakoby był to Sin-Eater. To postać, która po raz pierwszy pojawiła się w komiksach o Spider-Manie. Co najważniejsze i najciekawsze, nowy przeciwnik Diabła będzie wyzwaniem znacznie bardziej skomplikowanym niż szablonowy przestępca z komiksów dla dzieci i nastolatków.

Sin-Eater to były agent organizacji S.H.I.E.L.D. Mężczyzna był poddawany eksperymentom mającym uczynić z niego doskonałego żołnierza. Wojskowy uciekł jednak z tajnej placówki, a następnie został mścicielem o dyskusyjnej moralności oraz jeszcze bardziej dyskusyjnych metodach. Na pewno nie tylko ja mam wrażenie, że Sin-Eater jest pod tym względem kalką Punishera, który był czymś zupełnie świeżym w trzecim sezonie Daredevila.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA