REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Daria Zawiałow i Dawid Podsiadło nagrali wspólnie piosenkę. „Za krótki sen” promuje nowy album artystki

Stało się to, na co fani Darii Zawiałow i Dawida Podsiadły czekali od dawna, a zapowiadano na początku tego miesiąca. W sieci właśnie pojawił się utwór, w którym połączyli swoje siły i głosy.

08.04.2021
8:55
Daria Zawiałow i Dawid Podsiadło we wspólnej piosence Za krótki sen
REKLAMA
REKLAMA

Fani Darii Zawiałow i Dawida Podsiadło czekali na ten moment od dawna. Artyści się przyjaźnią, a ich muzyczne drogi zdążyły się przecież już przeciąć chociażby w grudniu 2019 roku, kiedy to podczas koncertu w ramach trasy Helsinki Tour vol 2 w warszawskiej stodole wykonali razem „Gdybym miała serce”. W końcu światło dzienne ujrzał ich wspólny utwór zatytułowany Za krótki sen.

Daria Zawiałow i Dawid Podsiadło we wspólnym utworze

Zawiałow i Podsiadło sugerowali, że coś takiego się zdarzy w prima aprilis. To wtedy, w czwartkowy wieczór wrzucili na swoje media społecznościowe tajemniczy wpis:

短すぎる夢

Po japońsku oznacza to właśnie Za krótki sen. I chociaż ze względu na datę publikacji wpisów mogło się to wydawać żartem wcale tak nie było. Fani szybko rozgryźli, że skoro posty pojawiły się na profilach obojga artystów, zwiastują wspólny projekt. Taka forma zapowiedzi ma bowiem dużo sensu, ponieważ utwór, który właśnie pojawił się w sieci, jest drugim po Kaonashi promującym nadchodzący album Darii Zawiałow. Jak już się dowiedzieliśmy jego szata graficzna będzie utrzymana w stylu mang i anime. Nie wiadomo jednak kiedy premiera najnowszego krążka piosenkarki.

Za krótki sen już w sieci

Być może jednak datę debiutu albumu poznamy już niedługo. Do tego czasu pozostaje nam tylko słuchać utworów, które go promują. A jeśli na pamięć znacie już wspomniane Kaonashi to z pewnością polubicie też Za krótki sen:

REKLAMA

Fani artystki z pewnością usłyszą tu, że podąża ona wytyczoną już przez „Helsinki” drogą. Z pewnością Darii Zawiałow towarzyszyły podobne inspiracje, a jednocześnie postanowiła się nieco rozwijać. Nowy krążek z pewnością więc docenią wszyscy szanujący się melomani.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA