REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Długo wyczekiwany serial Dark właśnie wylądował w Netfliksie

Dark to niemiecki serial zrealizowany przez Netfliksa. Już teraz można go zobaczyć na tej platformie.

01.12.2017
9:02
Nastrojowy i klimatyczny serial Dark właśnie wylądował w Netfliksie
REKLAMA
REKLAMA

Serial to niemiecka, bardzo mroczna produkcja, która została wyreżyserowana przez Barana Bo Odara, a za jej scenariusz odpowiada Jantje Friese. Stworzyli oni opowieść o małym miasteczku, w którym dzieją się straszne rzeczy.

Fabuła rozgrywa się na kilku planach.

Pierwszy to czasy współczesne. Drugi to lata 80. Serial wypełniony jest bowiem retrospekcjami, które nie tylko pomagają zrozumieć motywacje i postępowanie postaci, ale również wprowadzają nowe wątki i historie. Produkcja pokazuje swoich bohaterów w niesamowicie intensywny sposób. Gdy obserwujemy konflikt, który rozgrywa się między dwiema bohaterkami, a później widzimy, co leżało u jego podstawy, to zaczynamy rozumieć, jak kompleksowa jest ta opowieść.

Zadry, trudne relacje, kłótnie, konflikty - to wszystko wybrzmiewa w serialu tym mocniej, że przy okazji pokazuje panoramę i klaustrofobiczny klimat małego miasteczka.

Obok tego w serialu Dark pojawiają się motywy fantastyczne.

Ale nie mogę powiedzieć nic więcej, bo największą przyjemność z oglądania czerpie się wtedy, gdy dopiero po jakimś czasie dociera do nas, o czym tak naprawdę opowiada ten serial.

Chciałbym zakrzyknąć: do telewizorów! Ja już widziałem pierwszy sezon i nie mogę się doczekać, aż zobaczę opinie naszych czytelników. Spodziewam się bardzo pozytywnego przyjęcia.

Serial Dark możecie od dzisiaj oglądać w serwisie Netflix.

REKLAMA

Czytaj także: 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA