REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Z okazji premiery Dark Souls 3, Spotify i PlayStation stworzyło naprawdę dobrą składankę

Wczoraj miała miejsce premiera długo oczekiwanej gry Dark Souls 3. Z tej okazji Spotify do spółki z Sony stworzyło naprawdę ciekawą listę przebojów.

13.04.2016
19:33
Dark Souls 3 - mocna składanka od Spotify i Sony na premierę
REKLAMA
REKLAMA

Ta zaczyna się od kultowych słów „hello darkness, my old friend”, tym razem w wykonaniu Disturbed. Spokojna, metalowa ballada zwiastuje, czego może możemy spodziewać się dalej. Fani cięższych brzmień będą zachwyceni.

Metal i rock to dominujące gatunki na liście przebojów z okazji premiery Dark Souls 3.

Spotify razem z Sony wzięło pod uwagę ulubione kawałki fanów serii, które będą pasowały do wymagającej rozgrywki. Na specjalnej, okolicznościowej playliście pojawiają się takie zespoły jak Drowning Pool, Mastodon, Iron Maidem czy Metallica.

REKLAMA

Co świetne, specjalnej składanki możecie słuchać, grając w nowe Dark Souls 3. Pozwala na to aplikacja Spotify dla PlayStation 4, która umożliwia jednoczesny odsłuch oraz prowadzenie rozgrywki. Za pomocą przycisku „home” można nawet błyskawicznie przeskakiwać między utworami.

Składankę PlayStation i Spotify uruchomiłem podczas własnej rozgrywki. Jeżeli zamierzacie wracać do już zwiedzonych lokacji, aby zwiększać doświadczenie i „farmić” kolejne dusze, to zadziwiająco dobre, ożywcze tło. Zdecydowanie warto dodać do ulubionych.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA