REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Oglądaj bezpłatnie i legalnie filmy na eskaGO.pl. Nowe czerwcowe premiery

Na eskaGO.pl co jakiś czas możemy obejrzeć legalnie darmowe filmy czy też sezony niektórych seriali. Nie są to co prawda zwykle pozycje topowe, a raczej starsze tytuły lub mniej znane. Dobrze jest jednak wiedzieć, że gdzieś legalnie można obejrzeć różne produkcje i być może przy okazji poznać te, o których jeszcze nie słyszeliśmy bądź nie mieliśmy okazji ich zobaczyć.

12.06.2015
10:26
Oglądaj bezpłatnie i legalnie filmy w eskaGO.pl. Nowe czerwcowe premiery
REKLAMA
REKLAMA

W czerwcu na eskaGO.pl za darmo będzie można obejrzeć trzy filmy, poczynając od dziś, 12 czerwca. Dzisiejsza propozycja platformy to produkcja w reżyserii Woody'ego Allena, "Vicky Cristina Barcelona". W głównych rolach występują Rebecca Hall, Scarlett Johansson,  Penélope Cruz i Javier Bardem. Kilka słów o filmie, a także inne propozycje, w których głównymi elementami są podróże, przygody i pasja możecie przeczytać tutaj, w zestawieniu 10 najlepszych filmów na lato.

vicky cristina barcelona

Za tydzień, 19 czerwca na łamach platformy pojawi się do obejrzenia bezpłatnie film "#Selfie", będący pierwszą produkcją nakręconą... smartfonami. Fabuła filmu opowiada o bogatych nastolatkach z Londynu, którzy znudzeni życiem, szukają emocjonujących wrażeń. Wstrząsająca historia pokazuje jak młodzi ludzie, pragnący zaznać smaku sławy, atakują różnych ludzi, nagrywają ich reakcje, a następnie publikują nakręcone materiały w sieci.

REKLAMA

W ostatni piątek miesiąca, czyli 26 czerwca, na eskaGO.pl będziemy mogli zobaczyć za darmo "Pościg we mgle". "Pościg we mgle" to thriller na motywach bestsellera Jamesa Lee Burke'a z Tommym Lee Jonesem i Johnem Goodmanem w głównych rolach.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA