REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. YouTube

Cannes, Wenecja i Berlin w twoim domu. YouTube szykuje darmowy festiwal filmowy „We Are One: A Global Film Festival”

Największe festiwale filmowe na świecie łączą siły z YouTube, aby pomóc nam przetrwać czas pandemii. W ramach „We Are One: A Global Film Festival” w sieci będzie można za darmo obejrzeć mnóstwo, zarówno nowszych jak i starszych produkcji, m.in. z Cannes, Wenecji czy Berlina.

28.04.2020
9:57
festiwal filmowy youtube
REKLAMA
REKLAMA

Pandemia koronawirusa sparaliżowała całą branżę rozrywkowo-kulturalną. Zgodnie z wypowiedzią eksperta WHO nie powinniśmy się spodziewać, że sytuacja szybko ulegnie zmianie. Według niego imprezy masowe powrócą w znanej nam formie dopiero po wynalezieniu szczepionki na COVID-19, czyli za jakiś rok, półtora. Trzeba więc nauczyć się sobie radzić w nowej rzeczywistości. Koncert „One World: Together At Home” już za nami, a niedługo pojawi się nie lada gratka dla miłośników festiwali filmowych.

YouTube zorganizuje internetowy festiwal filmowy.

Serwis wraz z Tribeca Enterprises powziął kroki, aby umilić nam czas pandemii. Za pośrednictwem internetu każdy będzie mógł wziąć udział w festiwalu, łączącym ze sobą duże światowe wydarzenia filmowe. „We Are One: A Global Film Festival”, w którego programie znajdą się nowe i klasyczne produkcje.

„We Are One” będzie wydarzeniem całkowicie darmowym, dostępnym na YouTube. Potrwa dziesięć dni, w trakcie których będzie można obejrzeć filmy z programu takich festiwali jak: Berlinale, Sundance Film Festival, Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Toronto, Tokyo International Film Festival, Tribeca Film Festival, Jerusalem Film Festival, Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji i Festiwal Filmowy w Cannes.

Pełny program zostanie niedługo opublikowany na YouTube.

REKLAMA

Podczas „We Are One: A Global Film Festival” będzie można wesprzeć WHO. Chociaż wydarzenie jest darmowe, jego uczestnicy będą mieli okazję wpłacić datki chociażby na Światową organizację zdrowia.

„We Are One: A Global Film Festival” startuje 29 maja i potrwa do 7 czerwca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA