REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Nowy singiel mistrza, "Lazarus", zachwyca. Nadchodząca płyta Davida Bowie'ego będzie genialna!

Do Sieci właśnie trafił nowy kawałek Davida Bowie'ego, który promuje nadchodzącą płytę jego autorstwa, "Blackstar". Utwór nosi tytuł Lazarus i jest kolejnym, po numerze Blackstar, dowodem na to, że czas muzyka nie przeminął i że - co więcej - w ogóle się na to nie zapowiada.

17.12.2015
19:51
Nowy singiel mistrza, "Lazarus", zachwyca. Nadchodząca płyta Davida Bowie'ego będzie genialna!
REKLAMA
REKLAMA

Wokal jak i warstwa instrumentalna utworu Lazarus to mistrzostwo w czystej postaci. Podczas słuchania trudno nie mieć gęsiej skórki i nie wczuć się w brzmienie, które nas otacza. Czuć atmosferę niebezpieczeństwa, czuć niesłychaną moc płynącą wprost z głośników. Ponownie jestem zachwycona. Lazarus, tak jak i poprzedni kawałek Blackstar, zapowiadają fenomenalną płytę, która - mimo że nie chcę wyrokować tego, co zdarzy się na rynku muzycznym w 2016 roku - może znaleźć się w czołówce najlepszych przyszłorocznych albumów. Bowie i jego twórczość są po prostu jak wino. Kawałki muzyka z wiekiem nabierają mocy, jak i on sam. Po tym, co do tej pory usłyszeliśmy, jestem pewna, że krążek "Blackstar" już w dniu premiery trafi na moją półkę.

Najnowszy album artysty trafi do sprzedaży już 8 stycznia 2016 roku. "Blackstar" będzie 25. płytą w karierze muzyka. Premiera krążka przypada na dzień 69. urodzin Davida Bowie'ego. Lepszego prezentu, niż entuzjastyczne przyjęcie swojej twórczości, muzyk chyba nie mógł sobie wymarzyć. A o tym śnić już nie musi. Kawałkami Lazarus i Blackstar udowodnił, że tak właśnie się stanie.

REKLAMA

Czytaj także:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA