REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

To świetnie, że "Aquarius" dostanie 2 sezon. Takich seriali też nam trzeba

Choć "Aquarius" wcale nie jest najlepszym serialem, jaki widzieliście, ale sam David Duchovny podnosi zadowolenie z produkcji o co najmniej dwa oczka. Na całe szczęście będziemy mogli cieszyć się nim jeszcze dłużej, bo serial emitowany na NBC właśnie dostał zamówienie na 2 sezon.

26.06.2015
9:53
To świetnie, że "Aquarius" dostanie 2 sezon. Takich seriali też nam trzeba
REKLAMA
REKLAMA

"Aquarius" to serial dobry, który ma swoje słabsze momenty. Jego mocnymi stronami są na pewno podjęta tematyka, klimat lat 60. oraz rola Davida Duchovny'ego, który wciela się w detektywa Sama Hodiaka. Głos znanego z ról Foksa Muldera i Hanka Moody'ego aktora, jego styl bycia oraz humorystyczne teksty potrafią wynagrodzić naprawdę wiele. A w "Aquariusie" niestety na parę mankamentów trzeba przymknąć oko, na przykład na niektóre zbyt drewniane postaci, nie potrafiące chyba wspiąć się na wyżyny swoich aktorskich możliwości.

aquarius 2

Niemniej takie seriale jak "Aquarius" są po prostu potrzebne. Często przecież zamiast ambitnych produkcji zdarza nam się wybierać te, które są niezłe, ale które pozwalają nam po prostu popłynąć, bo ich fabuła jest nieco mniej skomplikowana, a akcja nie zmieni się w ciągu kilku sekund o 180 stopni.

Dodatkowym atutem "Aquariusa" jest fakt, że tu - tak jak w przypadku serialu Netfliksa - od razu dostajemy cały sezon i bez zażenowania możemy po prostu stać się kolejnymi ofiarami binge-watching.

Pierwszy sezon "Aquariusa" miał swoją premierę w maju. Jeśli chcecie dowiedzieć się o nim nieco więcej, możecie zajrzeć tutaj. Kolejny sezon najpewniej pojawi się dopiero w przyszłym roku. Jego twórca, John McNamara, powiedział, że chciałby "Aquariusa" rozciągnąć na 6 sezonów.

REKLAMA

Każda seria miałaby opowiadać o wydarzeniach, które rozegrały się w przeciągu kolejnych sześciu miesięcy.

Fabuła "Aquariusa" toczy się w latach 60. XX wieku i skupia na śledztwie Sama Hodiaka, który szukając zaginionej córki swojej dawnej znajomej, wpada na trop guru sekty The Family i jednocześnie psychopatycznego mordercy, Charliego Mansona.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA