REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

David Fincher wyreżyseruje pilot "Living on Video" do HBO

David Fincher nie tylko jest producentem nowego serialu "Living on Video", ale będzie również odpowiedzialny za wyreżyserowanie pilotażowego odcinka. To już trzeci projekt realizowany dla HBO, w który jest obecnie zaangażowany. 

19.12.2014
10:35
David Fincher wyreżyseruje pilot „Living on Video” do HBO
REKLAMA
REKLAMA

"Living on Video" będzie serią poświęconą teledyskom z lat 80. i ich twórcom. Serial wyprodukują Cean Chaffin, Joshua Donen i David Fincher, który będzie także reżyserem pierwszego, trzydziestominutowego odcinka. Fincher obecnie pracuje także nad dwoma innymi projektami HBO - "Utopią", której pierwszy sezon wyreżyseruje w całości, oraz "Shakedown", którego jest reżyserem i producentem.

REKLAMA
david fincher the social network

Fakt, że Fincher czuwać będzie nad poziomem "Living on Video" niewątpliwie korzystnie wpłynie na ten serial. Jest on bowiem nie tylko twórcą takich głośnych filmów jak m.in. "Zaginiona dziewczyna", "Siedem" czy "The Social Network", ale także wielokrotnie nagradzanym autorem reklam i teledysków. Za klipy do utworów "Love Is Strong" The Rolling Stones (1995) i "Suit & Tie" Justina Timberlake'a i JAY-Z (2013) otrzymał nagrody Grammy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA