REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

David Fincher reżyserem pierwszego sezonu "Utopii"

Że David Fincher będzie maczał palce w produkowanym przez HBO serialu "Utopia" wiadomo było już od jakiegoś czasu. Początkowo mówiło się, że ma być reżyserem jedynie pilotażowego odcinka, ale właśnie wyszło na jaw, że będzie odpowiedzialny za cały pierwszy sezon. 

30.09.2014
15:32
David Fincher reżyserem pierwszego sezonu „Utopii”
REKLAMA

"Utopia" będzie adaptacją brytyjskiego serialu o takiej samej nazwie. Fabuła produkcji opowiada o losach grupki ludzi, która przypadkowo wchodzi w posiadanie kontynuacji tajemniczej powieści graficznej, w której zawarte były przepowiednie dotyczące katastrof minionego wieku. Bohaterowie usiłują rozczytać znajdujące się na jej kartach tropy, aby nie dopuścić do kolejnych, opisanych tam tragicznych wydarzeń, czym zwracają na siebie uwagę międzynarodowej organizacji "The Network", zdolnej posunąć się do ostateczności, aby im przeszkodzić. Brytyjska wersja "Utopii" doczekała się dwóch sześcioodcinkowych sezonów.

REKLAMA

David Fincher to amerykański reżyser mający na koncie takie jak produkcje jak "The Social Network", "Fight Club", "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" czy "Siedem". Wyreżyserował również dwa pierwsze odcinki serialu "House of Cards". Premiera "Utopii" od HBO zapowiedziana jest na rok 2015.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA