REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Netflix włącza do oferty nowy talk-show. Gospodarzem będzie David Letterman

Amerykański komik i prezenter telewizyjny wraca z nowym programem. David Letterman poprowadzi sześcioodcinkowy cykl, zrealizowany przez platformę streamingową.

05.01.2018
19:31
David Letterman Netflix
REKLAMA
REKLAMA

Gospodarz programu przez ponad trzydzieści lat prowadził kilka sygnowanych swoim nazwiskiem wieczornych talk-show. Zasłynął przede wszystkim jako prowadzący Late Show, emitowanego przez amerykańską stację CBS w latach 1993-2015. Jego obowiązki przejął Stephen Colbert, a sam Letterman przeszedł na emeryturę. Ta trwała niecałe trzy lata.

Już w przyszłym tygodniu w Netfliksie będzie można obejrzeć My Next Guest Needs No Introduction.

Będzie to godzinny talk-show, w którym gospodarz przeprowadzi wywiad z jednym wybranym gościem. Można zakładać, że całości nie będzie brakować charakterystycznego dla Lettermana absurdalnego humoru. Tym bardziej, że rozmowa ma się toczyć na wybrany przez niego temat.

My Next Guest Needs No Introduction to drugi po Chelsea talk-show w ofercie Netfliksa. Składać się będzie z sześciu odcinków. Każdy nowy epizod będzie pojawiać się w katalogu serwisu streamingowego raz w miesiącu. Znamy już listę wszystkich gości programu.

David Letterman na pierwszego gościa wybrał Baracka Obamę.

Premierowy odcinek z pewnością przyciągnie więc dużą publiczność. Polityk już w czasach swojej prezydentury nie stronił od wizyt w talk-showach, kilkukrotnie goszcząc u Jimmy’ego Fallona, Jimmy’ego Kimmela czy samego Lettermana. Dla Obamy będzie to pierwszy występ w tego typu programie od czasu zakończenia kadencji.

Oprócz byłego prezydenta gospodarz zaprosił na rozmowę kolejnego laureata Pokojowej Nagrody Nobla – Malalę Yousafzai. Reszta gości to osobistości ze świata rozrywki. W następnych odcinkach zobaczymy Jaya-Z, Tinę Fey, George’a Clooneya i Howarda Sterna.

My Next Guest Needs No Introduction nie będzie wyłącznie godzinnym wywiadem Lettermana z wybranym rozmówcą.

REKLAMA

W programie nie zabraknie także tzw. remotes. Są to humorystyczne segmenty nagrane poza studiem, polegające na udziale przechodniów, nie raz niezdających sobie sprawy z tego, z kim rozmawiają. To właśnie gospodarz nowego dzieła Netfliksa spopularyzował tego rodzaju materiały, do perfekcji doprowadzając kreowanie często absurdalnie komicznych sytuacji.

Pierwszy odcinek talk-show będzie można obejrzeć w piątek, 12 stycznia tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA