Ogrodnik odpowiada na zarzuty studenta, który poczuł się jak „g*wno”. „Oceniałem tylko to, co robi”
Dawid Ogrodnik został oskarżony przez swojego studenta o stosowanie agresywnych metod na zajęciach na Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Znany aktor odniósł się do zarzutu w wywiadzie dla „Newsweeka”. Opowiedział, dlaczego tak się zachował i obiecał przeprosić swojego wychowanka.

REKLAMA