REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Żeby kupić bilety na koncert Dawida Podsiadły, musisz być szybszy niż głowa rodziny w Familiadzie

Ruszyła przedsprzedaż biletów na koncert Dawida Podsiadły na przyszłoroczną trasę koncertową. Okazało się jednak, że od godziny 12:00 na stronach internetowych pojawiły się awarie, które uniemożliwiły niektórym użytkownikom sprzedaż biletów.

30.08.2023
13:16
Żeby kupić bilety na koncert Dawida Podsiadły, musisz być szybszy niż głowa rodziny w Familiadzie
REKLAMA

Dawid Podsiadło to obecnie jeden z najbardziej rozchwytywanych artystów. Niedawno muzykowi udało się pobić rekord - podczas koncertu na warszawskim PGE Narodowym stadion zapełniło 80 tys. fanów. Nic zatem dziwnego, że informacja o trasie koncertowej, która ma odbyć się w przyszłym roku, rozgrzała do czerwoności nie tylko wszystkich miłośników Podsiadły, ale również strony Allegro i eBilet, ponieważ właśnie tam nastąpiła awaria w związku z zakupem wejściówek na stadionowe koncerty artysty.

REKLAMA

Awaria podczas przedsprzedaży biletów na koncert Dawida Podsiadły

Przedsprzedaż biletów rozpoczęła się dziś o 12:00. Dokładnie o tej godzinie zaczęły pojawiać się problemy. Najpierw na stronie Allegro pojawił się komunikat o treści "Ups, coś poszło nie tak", a kiedy użytkownik przenoszony zostawał na stronę eBilet, okazało się, że musi czekać w kolejce. Chwilę później nastąpiły problemy z dystrybutorem biletów eBilet, ponieważ po wejściu na wydarzenie wyświetlała się informacja o tym, że bilety zostały wyprzedane, a po wejściu na profil Dawida Podsiadły okazywało się, że nie ma żadnych nadchodzących wydarzeń.

REKLAMA
 class="wp-image-2426434" width="403"
Dawid Podsiadło - awaria podczas przedsprzedaży

Po około 40 minutach okazało się, że w na wszystkich trzech stadionach - w Chorzowie, Poznaniu i Gdańsku - została wyprzedana cała płyta, a po godzinie od przedsprzedaży pozostały pojedyncze miejsca na trybunach. Można zatem powiedzieć, że zainteresowanie już na etapie przedsprzedaży było gigantyczne i pytanie, czy znajdą się szczęśliwcy, którzy zdołają kupić bilety jutro.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA