REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Dawid Podsiadło wyruszy w trasę koncertową w 2024 roku. Kiedy rusza sprzedaż biletów?

Dawid Podsiadło wyrusza w trasę koncertową! W przyszłym roku wokalista pojawi się aż na 3 stadionach w Polsce, a sprzedaż biletów ruszy jeszcze w tym tygodniu.

28.08.2023
13:33
Dawid Podsiadło wyruszy w trasę koncertową w 2024 roku. Kiedy rusza sprzedaż biletów?
REKLAMA

Gigantyczny sukces Dawida Podsiadły odbił się szerokim echem w całej Polsce. Wokalista, który w sobotę wystąpił na stadionie PGE Narodowy, ustanowił nowy rekord - na arenie pojawiło się bowiem aż 80 tys. osób, co uczyniło solowy koncert Podsiadły najliczniejszym na największym stadionie w Polsce. Ogromne emocje wzbudzili także goście specjalni - na scenie z Dawidem wystąpili także Taco Hemingway, sanah oraz Artur Rojek. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, a zatem Podsiadło nie zamierza zwalniać tempa i już w przyszłym roku wystąpi ponownie, dając aż 3 koncerty:

REKLAMA

Zagraliśmy setki koncertów, ale to co wydarzyło się w sobotę, to było piękne, nowe doświadczenie. Nie wiem, ile zrobiłem kroków tego wieczoru, ale na bank bardzo dużo i cieszę się, że w przyszłym roku znowu będę mógł ich tyle zrobić. Energia tego wielkiego tłumu i dziesiątki tysięcy ludzi śpiewających razem - to coś, co powoduje ogromne emocje. Kiedy kończyliśmy występ już myślałem o tym, że to wspaniałe, że będziemy mogli to powtórzyć - gdyby nie to, mógłbym być trochę smutny, że to już koniec

- mówi Dawid Podsiadło.

Dawid Podsiadło: trasa koncertowa 2024. Kiedy rusza sprzedaż biletów?

REKLAMA

Dawid Podsiadło wystąpi w przyszłym roku na 3 stadionach: 1 czerwca w Gdańsku na Polsat Plus Arena, 15 czerwca w Poznaniu na ENEA Stadion oraz 22 czerwca w Chorzowie na Stadionie Śląskim. Przedsprzedaż biletów w serwisie eBilet rozpocznie się 30 sierpnia o 12:00 i potrwa do 23:59 lub do wyczerpania specjalnej puli. Dostęp do biletów w przedsprzedaży będą mieli jedynie klienci Allegro, którzy posiadają usługę Allegro Smart, wchodząc na stronę przez link Allegro. Regularna sprzedaż biletów odbędzie się natomiast następnego dnia, czyli 31 sierpnia o 12:00 w serwisie eBilet.

Dawid Podsiadło - "mori"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA