REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Dawid Podsiadło zremiksowany przez PRO8L3M. Posłuchaj nowej wersji piosenki „Lis”

Dawid Podsiadło dzieli się remiksem jednego z najbardziej nastrojowych numerów z płyty „Małomiasteczkowy”. Posłuchajcie kawałka Lis w interpretacji duetu PRO8L3M.

28.11.2019
11:04
dawid podsiadło lis
REKLAMA
REKLAMA

Choć premiera „Małomiasteczkowego” miała miejsce w październiku 2018 roku, Dawid Podsiadło nadal serwuje kolejne formy promocji albumu. Po serii akustycznych wersji piosenek Najnowszy klip, Matylda, Małomiasteczkowy i Trójkąty i kwadraty (z debiutanckiego albumu muzyka), przyszedł czas na remiks. Na tapetę poszedł Lis, zaś autorem nowej wersji jest duet PRO8L3M. Jutro ukaże się także reedycja albumu „Małomiasteczkowy”.

Lis w remiksie PRO8L3M-u:

Nowa wersja to całkiem inne ujęcie kawałka Lis. Nastrojowa ballada zamienia się w momentami nieco niepokojący numer ze zwrotką rapowaną przez Oskara i charakterystycznym dla PRO8L3MU bitem. Ten przywodzi na myśl zwłaszcza brzmienie duetu z ich najnowszej płyty, wydanego w marcu tego roku „Widma”.

REKLAMA

„Widmo” to drugi długogrający album w dyskografii PRO8L3M-u. Oskar Tuszyński i Steez oprócz tego mają na wspólnym koncie kilka minialbumów i mixtape'ów. Pierwszy z mixtape'ów, „Art Brut” z 2014 roku, doczeka się kontynuacji. Premiera „Art Brut 2” ma odbyć się w niedalekiej przyszłości, na marzec natomiast zaplanowano start trasy koncertowej duetu.

Dawid Podsiadło, który jakiś czas temu razem z Taco Hemingwayem wyprzedał koncert na Stadionie Narodowym, zapowiedział niedawno kolejną trasę koncertową nazwaną Leśna Muzyka. Seria akustycznych koncertów rozpocznie się 26 stycznia w Katowicach, a zakończy w połowie maja dwoma koncertami na warszawskim Torwarze.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA