REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Muzyka

Dawid Podsiadło jako producent filmowy? Sprawdź teledysk do piosenki „Najnowszy klip”

W sieci zadebiutował właśnie nowy teledysk do piosenki „Najnowszy klip” z ostatniego albumu Dawida Podsiadły. Występują w nim aktorzy ze zbliżającej się komedii „(Nie)znajomi”.

02.09.2019
14:06
(Nie)znajomi - teledysk do piosenki Dawida Podsiadły
REKLAMA
REKLAMA

Dawid Podsiadło ma bardzo dobry rok. Jego ostatnia płyta „Małomiasteczkowy” jest już diamentowa, singiel „Trofea” okupował pierwsze miejsca list przebojów przez całe wakacje, a we wrześniu muzyk pojawi się na PGE Narodowym z Taco Hemingwayem na specjalnym koncercie, który wyprzedał się w kilka godzin po jego ogłoszeniu.

Teraz muzyk może został producentem filmowym, wspierając projekt Tadeusza Śliwy „(Nie)znajomi”.

To polska wersja hitowego filmu „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” Paolo Genovese, opowiadająca o grupie przyjaciół, którzy pewnego wieczoru decydują się na niebezpieczną grę. Będą czytać na głos wszystkie wiadomości, które otrzymają na swoich telefonach. Szybko okaże się, że grupa skrywa wiele sekretów, a bliscy sobie ludzie tak naprawdę nie znają się tak dobrze. Oryginalny film okazał się tak wielkim sukcesem, że szybko sprzedano prawa do scenariusza, w związku z czym do dziś powstało już jedenaście wersji obrazu.

W teledysku do piosenki „Najnowszy klip” pojawiła się szóstka aktorów komediodramatu Śliwy: Maja Ostaszewska, Tomasz Kot, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski i Wojtek Żołądkowicz, a całość rozgrywa się w mieszkaniu będącym miejscem akcji „(Nie)znajomych”.

Muzyk w ten sposób wspomina rozpoczęcie współpracy w nowej, zaskakującej roli:

Z Tadeuszem Śliwą, reżyserem filmu, miałem okazję współpracować już wielokrotnie. W ubiegłym roku zrobiliśmy teledysk do utworu „Początek”, który zrobił niesamowity wynik na YouTube.

Autor hitu „Małomiasteczkowy” wspomina też, że proces dołączenia do projektu przebiegł naturalnie, gdyż znał też resztę ekipy producenckiej i świetnie się z nią dogadywał.

Choć na początku rozmawialiśmy o współpracy w warstwie muzycznej, ostatecznie skończyło się na tym, że dołączyłem do filmu jako producent.

Podsiadło jest zadowolony z efektu końcowego filmu. W szczególności chwali zaś świetnie dobraną obsadę.

REKLAMA

To z pewnością dopiero początek mojej przygody ze światem filmu - dodaje.

Film „(Nie)znajomi” trafi do kin już 27 września. Koncert Podsiadły i Taco Hemingwaya odbędzie się natomiast dzień później, 28 września.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA