REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Dawid Podsiadło skończył nagrywanie nowej płyty. Na premierę poczekamy do jesieni

Nowy rok, nowy album. Dawid Podsiadło ma już nagrany cały materiał do nowego longplaya, następcy wydanego w ubiegłym roku i bardzo ciepło przyjętego Annoyance and Disappointment.

16.08.2018
11:15
dawid podsiadlo nowa plyta
REKLAMA
REKLAMA

Dawid Podsiadło to przykład na to, że z telewizyjnych talent shows faktycznie może urodzić się wartościowa gwiazda muzyki pop, a nie tylko kolejny celebryta. Pierwsze dwie solowe płyty zwycięzcy drugiej edycji polskiego X-Factora zostały bardzo ciepło przyjęte przez krytyków. Fanom również się spodobało: zarówno debiutancka Comfort and Happiness, jak i wydana po niej Annoyance and Disappointment zdobyły status diamentowej płyty.

Czy nowy album podbije listy przebojów i serca fanów dobrej muzyki pop? To się dopiero okaże. Nowa płyta Dawida Podsiadły nie ma jeszcze ustalonego tytułu ani daty premiery. Jak jednak informuje sam artysta, sesje nagraniowe właśnie się zakończyły, a materiał jest już gotowy.

Dawid Podsiadło skończył nagrywanie nowej płyty. Pierwszy singiel już znamy.

Informacja o zakończeniu prac nad trzecim studyjnym albumem pojawiła się wczoraj, na oficjalnym facebookowym profilu artysty. Tytuł albumu i jego dokładna data premiery na razie nie są znane. Wiemy tylko, że mamy się jej spodziewać w okolicach jesieni. Jak będzie brzmiała nowa płyta?

Tak na dobrą sprawę o nowym wydawnictwie wiadomo bardzo niewiele, choć sam wykonawca zapowiedział w programie Kuby Wojewódzkiego, że będzie ono zupełnie inne niż jego dotychczasowe dokonania. Promuje ją singiel Małomiasteczkowy, który już teraz jest prawdziwym przebojem lata.

Fani artysty słyszeli na jego koncertach, podczas festiwalu Open'er czy na Męskim Graniu, inne nowe kompozycje. Wśród nich utwór Ballada, który również trafi na nowe wydawnictwo. Tych fanów jest sporo: bilety na koncerty sprzedają się tak dobrze, że sama trasa koncertowa cały czas jest wydłużana. W tym o nowe miejscowości, w tym te mniejsze.

- Do usłyszenia jesienią napisał Podsiadło na swoim profilu. A więc czekamy, bardzo zaintrygowani. Zwłaszcza, że Małomiasteczkowy uparcie siedzi w głowie i nie pozwala o sobie zapomnieć. Jesienna seria koncertów ruszy pod koniec października.

REKLAMA

Małomiasteczkowa Trasa

27.10 - Katowice, Spodek
04.11 oraz 20.11 - Wrocław, Hala Stulecia
23.11 - Kraków, Tauron Arena
29.11 - Gdańsk/Sopot, Ergo Arena
01.12 - Szczecin, Netto Arena
05.12 oraz 6.12 - Poznań, Hala Arena
8.12 oraz 16.12 - Warszawa, Torwar COS

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA