REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Nowy Dawid Podsiadło! Posłuchaj utworu "Małomiasteczkowy", zapowiadającego płytę artysty

No i w końcu, mamy to! Dawid Podsiadło po długiej, prawie trzyletniej przerwie wraca z nowym kawałkiem, który zapowiada trzecią solową płytę w jego karierze. Posłuchajcie utworu Małomiasteczkowy.

06.06.2018
10:30
malomiasteczkowy dawid podsiadło
REKLAMA
REKLAMA

W tym roku mogliśmy już usłyszeć wokal Podsiadło, który nagrał numer z Kortezem i Krzysztofem Zalewskim. Kawałek Początek promuje trasę koncertową Męskie Granie 2018. Muzyk postanowił wrócić nie tylko na chwilę, ale na dłużej i ponownie rozgościć się na polskiej scenie muzycznej.

W tym roku premierę będzie miała jego nowa płyta.

Nie wiemy o niej jeszcze tak naprawdę nic, poza tym, że - jak zapowiedział Podsiadło w programie Kuby Wojewódzkiego - będzie inna niż jego dotychczasowe dokonania. Sam artysta na swoim profilu na Facebooku, prezentując nowy numer, napisał, że niebawem podzieli się z fanami informacjami na temat nadchodzącego albumu. A na razie mamy słuchać i tańczyć, i posyłać utwór dalej w świat. Nie wypada polemizować z Podsiadło, który wraca po długiej nieobecności. Zatem słuchamy, tańczymy i za pomocą niniejszego tekstu wysyłamy w świat dobrą nowinę i dobrą muzykę.

Małomiasteczkowy, bo tak nazywa się singiel, promuje nadchodzącą płytę muzyka.

Żeby oddać, jak dobrze jest znowu usłyszeć Podsiadło, napiszę tylko, że podczas pisania tego tekstu, przesłuchałam Małomiasteczkowego kilka razy.

REKLAMA

I zapowiada się, że to nie koniec. Jest dobrze! Mam nadzieję, że muzyk nie pozwoli swoim fanom jeszcze długo czekać na nowe utwory. Czekamy!

W tym roku Dawid Podsiadło zagra na Open'er Festival na scenie Orange. Jego występ odbędzie się w sobotę, 7 lipca tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA