REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Takiego występu nie wolno przegapić. Ruszyła przedsprzedaż biletów na koncert Dawida Podsiadły na Stadionie Śląskim

Dawid Podsiadło to obecnie najpopularniejszy polski artysta muzyki rozrywkowej. Wszystkie jego koncerty sprzedają się na pniu, więc wokalista zorganizuje jeszcze jeden stadionowy występ. Przedsprzedaż biletów na Stadion Śląski ruszyła dziś o 11:00. Ale skorzystać z niej mogą tylko klienci Allegro.

26.02.2020
11:11
dawid podsiadło stadion śląski
REKLAMA
REKLAMA

Koniec zeszłego roku przyniósł fanom Dawida Podsiadły niezwykle pozytywną wiadomość w postaci dwóch wielkich koncertów na stadionach Energa Gdańsk i Wrocław. Jakikolwiek inny wokalista mógłby mieć problem z zapełnieniem tak pokaźnych lokalizacji, ale w przypadku autora albumu „Małomiasteczkowy” podobne przewidywania nie mają racji bytu. Dlatego nie minęło wiele czasu, a okazało się, że wszystkie bilety na oba wydarzenia zostały wykupione.

Wielu fanów artysty nie zdołało jednak zdobyć upragnionego miejsca na wspomnianych koncertach. Właśnie dlatego Dawid Podsiadło ogłosił wczoraj organizację jeszcze jednego, dodatkowego występu. Tym razem na Stadionie Śląskim w Chorzowie, czyli największym obiekcie tego typu w Polsce. Zapowiedział zarazem, że będzie to ostatnie w tym roku stadionowe show w jego wykonaniu.

W środę o godzinie 11:00 ruszyła przedsprzedaż biletów na koncert Dawida Podsiadły na Stadionie Śląskim. Skorzystać z niej mogą klienci Allegro Smart.

Przywołana usługa pozwala m.in. na korzystanie z nielimitowanych bezpłatnych dostaw do sieci tysięcy paczkomatów w całej Polsce oraz priorytetową obsługę i darmowe zwroty przesyłek. Klienci Allegro Smart po raz kolejny otrzymają szansę na zakupienie biletów na koncert Podsiadły przed resztą kraju. Każdy z nich otrzyma indywidualny kod pozwalający na zakup do czterech biletów na zapowiedziany występ.

Przedsprzedaż potrwa 24 godziny, a więcej informacji na jej temat znajdziecie TUTAJ. Pozostali słuchacze Dawida Podsiadły będą mogli nabyć bilety na jego czerwcowy koncert od jutra. Start sprzedaży otwartej w czwartek o 11:00 na portalu eBilet.pl. W jej ramach będzie można z kolei nabyć po sześć biletów na jeden kod. Wszystkie wejściówki będą spersonalizowane, więc w trakcie zakupu trzeba podać imię i nazwisko każdego uczestnika. W innym wypadku nie uda się kupić biletu.

REKLAMA

Dawid Podsiadło zagra na Stadionie Śląskim 7 czerwca.

*Autorem zdjęcia tytułowego jest Bartek „Kucz” Kuczkowski.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA