REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Dawid Podsiadło zagra na największych stadionach w Polsce. Ogłoszono dwa dodatkowe koncerty artysty

Dawid Podsiadło zaskoczył swoich fanów doskonałym prezentem na gwiazdkę. Popularny artysta zagra w następnym roku dwa dodatkowe koncerty, które zapowiadają się na  jedno z największych muzycznych wydarzeń następnych miesięcy. Kiedy i gdzie dokładnie wystąpi Podsiadło?

17.12.2019
12:05
dawid podsiadło koncerty 2020
REKLAMA
REKLAMA

Ostatni rok należał do jednego z najlepszych w karierze Dawida Podsiadły. Muzyk okazał się triumfatorem gali rozdania Fryderyków, a jego koncerty cieszyły się olbrzymią popularnością. Podsiadło próbował swoich sił także w działalności niezwiązanej bezpośrednio z muzyką (pełnił rolę producenta hitowego filmu „(Nie)znajomi”). Nie wspominając o tym, że postanowił też nagrać akustyczne wersje swoich największych hitów, czemu towarzyszyły premiery umiejscowionych pośród zieleni Tatr teledysków.

Fani artysty będą mogli posłuchać nowych aranżacji ukochanych utworów podczas wiosennej trasy koncertowej „Leśna muzyka”. A jak się dzisiaj okazało, nie będzie to jedyna okazja, żeby posłuchać Podsiadły na żywo. Liczba dodatkowych koncertów jest jednak ograniczona.

Dawid Podsiadło wystąpi 13 i 20 czerwca na stadionach Energa Gdańsk oraz Wrocław.

Początek lata w towarzystwie Dawida Podsiadły? Brzmi naprawdę doskonale. A ponieważ w obu przypadkach chodzi o duże stadiony o pojemności kilkudziesięciu tysięcy ludzi, to do Gdańska i Wrocławia będą mogli zjechać się fani muzyka z całej Polski. To kolejne tak duże widowiska z udziałem Podsiadły po wrześniowym występie na Stadionie Narodowym w towarzystwie Taco Hemingwaya.

REKLAMA

Bilety na zapowiedziane koncerty będzie można kupować już niedługo. Pierwszeństwo zakupu podobnie jak w przypadku trasy „Leśna muzyka” przypadnie w udziale klientom Allegro Smart. Bilety za pomocą strony internetowej sklepu trafią do przedsprzedaży o godzinie 11:00 w dniu 19 grudnia. Reszta wejściówek zostanie zaś udostępniona do kupienia na platformie eBilet.pl następnego dnia - o 11:00 na Stadion Energa Gdańsk oraz o 12:00 na Stadion Wrocław.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA