REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Czy zobaczymy młodego Hitlera? Edycja rozszerzona Deadpool 2 w przygotowaniu

Deadpool 2 dopiero co trafił do kin, a już jego twórcy planują wydanie filmu na płyty DVD, Blu-ray i do usług VoD. To jednak nie jest nic niesłychanego. Dużo ciekawszym jest to, że film ma być dłuższy od wersji kinowej.

22.05.2018
9:51
deadpool 2 edycja rozszerzona
REKLAMA
REKLAMA

Tekst zawiera drobne, mało istotne spoilery z filmu Deadpool 2.

Deadpool 2 zbiera bardzo przychylne recenzje. Co prawda nie jest on już dziełem Tima Millera, a wysoki budżet sequela nieco odebrał uroku, jaki miała niezależna jedynka, wygląda jednak na to, że to w niczym nie przeszkodziło. Ryan Reynolds wydaje się być stworzony do tej roli, a jego pomysły twórcze w sposób idealny przenoszą specyfikę tytułowej znanej z komiksów postaci na język kina.

Film bez wątpienia jest bardziej widowiskowy od pierwszej części, na dodatek zawiera większą liczbę istotnych bohaterów: Cable i Domino prawdopodobnie będą jednymi z głównych bohaterów trzeciej części, jeżeli takowa w ogóle powstanie. Mimo większej ilości treści Deadpool 2 jest relatywnie krótki: film trwa niecałe dwie godziny.

Deadpool 2 na DVD, Blu-ray i w usługach VoD ma doczekać się edycji rozszerzonej.

Jak twierdzi w rozmowie z CinemaBlend David Leitch, reżyser filmu, Deadpool 2 został już wstępnie przemontowany. Nowa wersja filmu ma trwać 2 godz i 12 min (choć nie jest to ostateczna wersja, reżyser nadal eksperymentuje) i pojawić się wyłącznie w dystrybucji domowej. Choć tu ponoć również nie zapadła ostateczna decyzja.

REKLAMA

Na razie nie wiemy co dokładnie znajdzie się w tych dodatkowych 13 minutach filmu. Jak zdradza Leitch, więcej czasu na ekranie zyska Domino. Prawdopodobnie jednak nie pojawi się żaden nowy wątek fabularny, a tylko więcej gagów.

Ciekawe, czy w dodanych do wersji rozszerzonej scenach znajdzie się ta, o której Leitch opowiedział magazynowi Esquire. Pod koniec wersji kinowej Deadpool – próbuję unikać spoilerów lakonicznym opisem – ma kilka szans na zmianę historii swojej i świata. W usuniętej scenie po napisach pokazane jest, jak nasz bohater ma okazję zabić Hitlera, gdy ten jest jeszcze bobasem…

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA