REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Formuje X-Force i jeździ na wózku inwalidzkim Profesora X. Pierwszy dobry zwiastun filmu Deadpool 2!

To pierwszy materiał reklamowy filmu Deadpool 2, który naprawdę zachęca do wizyty w kinie. Jest tutaj wszystko - humor, przemoc, więcej humoru no i oczywiście X-Meni.

22.03.2018
15:16
Pierwszy dobry zwiastun filmu Deadpool 2! Na nim drużyna X-Force
REKLAMA
REKLAMA

Do sieci trafił nowy zwiastun filmu Deadpool 2. Możemy na nim zobaczyć, jak najemnik formuje drużynę X-Force. W komiksach Marvela była to ekipa złożona z mutantów do zadań specjalnych, którzy nie widzieli niczego złego w ubrudzeniu sobie dłoni krwią. X-Force składało się z indywiduów, którzy byli w stanie wyjść poza kompas moralny X-Menów, stosując ideę mniejszego zła w walce o większe dobro.

X-Force to integralna część filmu Deadpool 2.

Na zwiastunie możemy zobaczyć urywki z pierwszym składem tej formacji. Na jej czele staje oczywiście Wade Wilson. Co ciekawe, zdaje się, że główni bohaterowie częściej będą walczyć z granym przez Brolina Cable’em, niżeli z nim współpracować. Materiał reklamowy sugeruje wręcz, że twardziel z przyszłości to główny antagonista filmu. Ciekawe, czy tak będzie w istocie.

Najbardziej cieszy, że do filmu powraca taksówkarz Dopinder. Kupiła mnie również scena Deadpoola na wózku inwalidzkiem samego Profesora X. No i rozbrajające jest oświadczenie, że nadchodzący film pochodzi od twórców takich tytułów jak 27 sukienek czy Diabeł ubiera się u Prady. Co jeszcze lepsze, z czysto technicznego punktu widzenia jest to prawda.Nowy zwiastun filmu Deadpool 2 ma w sobie moc.

REKLAMA

Ma luz. Jest pełen czarnego humoru. Właśnie tego oczekuję po kontynuacji jednego z najlepszych filmów o superbohaterach, jakie pojawiły się na przestrzeni ostatnich lat. Martwiłem się, że niedawne dokrętki na planie są tożsame z niską jakością produkcji, ale najnowszy trailer w ogóle tego nie potwierdza.

Deadpool 2 wpadnie do kin 18 maja 2018 roku. Szykuje się świetna dogrywka po epickich, pompatycznych i rozdmuchanych Avengers.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA