REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Antybohater znów kpi sobie z wytwórni i Wolverine'a. Nowy plakat filmu Deadpool 2

20th Century Fox udostępniło nowy plakat filmu Deadpool 2. I tym razem twórcy nie wahają się żartować z poprzednich projektów wytwórni czy pracujących nad obrazem osób. Materiał puszcza nawet oko do końcówki filmu Logan.

08.05.2018
10:23
Deadpool 2: nowy plakat kpi z 20th Century Fox i Wolverine'a
REKLAMA
REKLAMA

Deadpool lubi sobie autoironizować i pożartować z innych filmów o superbohaterach. Wystarczy wspomnieć początkowe napisy do filmu Tima Millera, które doskonale zdradzały cały charakter antybohatera. Następnie w produkcji widzieliśmy sceny, w których grana przez Ryana Reynoldsa postać drwiła z Zielonej Latarni (także granej przez Reynoldsa) czy X-Menów. Ten ostatni jest także przywoływany przy obecnej kampanii reklamowej.

W sieci pojawił się nowy plakat promujący film Deadpool 2.

Poster informuje nas, że za produkcję odpowiedzialne jest studio, które zabiło Wolverine’a. To oczywiście nawiązanie do stworzonego przez 20th Century Fox zeszłorocznego filmu Logan, w którym mutant pożegnał się z życiem. Niewykluczone więc, że i tym razem na ekranie nie zabraknie odwołania do granej przez Hugh Jackmana postaci.

Inną ciekawą rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę na tym plakacie, jest płonący, nieotwarty spadochron. Co ciekawe, podobny widok pojawił się w jednym ze zwiastunów filmu. Plecak wygląda, jakby nosiła go jakaś niewidoczna postać. Być może w ten sposób twórcy próbują nam przekazać, że Deadpool spotka się na ekranie z jakąś niewidzialną postacią, np. z należącym do X-Menów ForgetMeNot.

Deadpool 2 plakat class="wp-image-160686"

I choć na plakacie widzimy kilkanaście postaci z filmu, to nie znajdziemy na nim Weasela.

T.J. Miller, który wcielił się w tego bohatera, został aresztowany pod zarzutem gróźb zamachu bombowego w pociągu. Aktor pojawiał się jednak w poprzednich materiałach promujących produkcję. I choć jego nazwisko nie zostało wykreślone z obsady, to zapewne nie zobaczymy go już w ewentualnej kontynuacji Deadpoola czy X-Force.

REKLAMA

Za to na plakacie widzimy resztę najważniejszych postaci z Deadpoola 2. Obok tytułowego antybohatera wzrok przyciągają nowe twarze – Josh Brolin jako Cable oraz Zazie Beetz jako Domino. Na posterze pojawił się także Colossus (Stefan Kapicic), Ellie Phimister (Brianna Hildebrand) czy Vanessa (Morena Baccarin). Ponadto na materiale umieszczono także wizerunki Bedlama (Terry Crews) czy Niewidomej Al (Leslie Uggams).

Polską premierę filmu Deadpool 2 zaplanowano na 18 maja.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA