REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Deadpool 2 nadchodzi. Już teraz kupisz bilet na przedpremierowy seans

Pierwszy film o wygadanym najemniku zachwycił fanów i wziął kina szturmem. Logiczne więc, że największe sieci kinowe w Polsce nie czekają z wykorzystaniem tego faktu. Właśnie ogłoszono start przedsprzedaży biletów na film Deadpool 2.

20.04.2018
11:51
deadpool 2 multikino helios
REKLAMA
REKLAMA

Z początku nikt nie spodziewał się tak wielkiego sukcesu Deadpoola. Film powstawał pod różnymi naciskami ze strony studia, które chciało filmu grzecznego i typowej superbohaterskiej historii.

Na szczęście Ryan Reynolds i reżyser Tim Miller postawili na swoim, a Deadpool stał się pierwszym z listy ostrzejszych superbohaterskich filmów, skierowanych do starszego odbiorcy. Mimo częściowego zawężenia grona odbiorców, film zarobił ponad 783 mln dol., co dało mu siedemdziesiąte dzięwiąte miejsce w światowym box office.

Czy Deadpool 2 powtórzy sukces pierwszej części?

Już teraz na podstawie samych zapowiedzi można założyć, że nowy film będzie jeszcze bardziej efektowny, zrobiony ze znacznie większym budżetem i rozmachem. Po pierwszym Deadpoolu widać było momentami duże braki budżetowe. Do najemnika dołączy cała ekipa bohaterów znanych z serii o X-Menach, takich jak Cable, Domino czy Colossus.

Najwięksi fani najemnika i jego szalonych wyczynów mogą otwierać szampany. Co prawda niedawno ogłoszono wieści, że nie powstanie animowany serial o Deadpoolu, ale są też dobre newsy. Już teraz można zapewnić sobie miejsce na pierwszych seansach drugiej części filmu w Polsce. Sieci multipleksów Multikino i Helios ruszyły z przedsprzedażą biletów. Nie ma jeszcze informacji na temat przedsprzedaży w Cinema City.

Film w wersjach 2D z napisami lub dubbingiem zobaczysz m.in. w:

Seansów nie brakuje, więc każdy widz będzie mógł znaleźć dla siebie miejsce.

Tym bardziej, że w niektórych kinach sieci Multikino odbywać się będą również pokazy przedpremierowe - 15, 16 i 17 maja.

REKLAMA

Nie ma jednak możliwości ich rezerwacji, bilet należy zakupić od razu. Kupna biletu można też dokonać w kinach Helios. Powrót Deadpoola do kin już za niecały miesiąc.

Premiera filmu Deadpool 2 odbędzie się 18 maja.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA