REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Ben Affleck rzucił bombą na Twitterze. Aktor pokazał wideo, na którym jest „ten zły” nowego filmu o Batmanie

Wiemy, że Ben Affleck, nowy Batman w filmowym uniwersum DC, sam nakręci własny film o Człowieku-Nietoperzu. Aktor i reżyser w jednym pochwalił się na Twitterze gorącym materiałem wideo.

30.08.2016
9:11
Affleck rzuca bombą na Twitterze - oto filmowy Deathstroke!
REKLAMA
REKLAMA

Na nim widzimy mężczyznę w czarno-pomarańczowym pancerzu bojowym, w masce z zaledwie jednym otworem na oko. Miłośnicy komiksów wydawnictwa Detective Comics doskonale wiedzą, kto to taki. Oto Deathstroke - najgroźniejszy najemnik, jaki jest do wynajęcia w uniwersum DC.

Deathstroke to większy, groźniejszy i mocniejszy Deadshot z Suicide Squad.

Deathstroke może nie posiada tak mistrzowskiego opanowania w broni palnej co postać grana przez Willa Smitha, ale jest lepszy we wszystkim innym. Zwłaszcza w walce na bliski dystans oraz walce kontaktowej. Wtedy w ruch idzie jego wielka katana, której mężczyzna nie waha się wykorzystywać.

Komiksowy Deathstroke to wojownik (niemal) doskonały, świetnie wytrenowany w każdym rodzaju walki, każdej broni i każdej dyscyplinie. Mężczyzna zjada Deadshota na śniadanie, a jego wyrównane konfrontacje z Batmanem to jedne z najbardziej widowiskowych pojedynków, jakie widziało Gotham.

REKLAMA

Co ciekawe, bywały również momenty, w których Mroczny Rycerz oraz Deathstroke zawieszali broń, tymczasowo łącząc siły w jakimś większym celu. Najemnik nie jest postacią tak jednowymiarową, jak może się początkowo wydawać, więc liczę, że właśnie to zachęciło Bena Afflecka do osadzenia tego złoczyńcy w swoim filmie.

Niestety, na ten moment nie wiemy nawet, jak nazywa się produkcja, nad którą pracuje Ben Affleck. Za to jest bardzo możliwe, że Deathstroke pojawi się już w kinowym Justice League.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA