REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Niewątpliwy talent komiczny, czyli za co uwielbiamy Dema?

Wszyscy znają Dema. Ale nie wszyscy kochają Dema. Z jakichś powodów wielu irytuje i wielu nie śmieszy. Człowiek, który ma więcej luzu w gaciach niż wy wszyscy razem wzięci, powinien być doceniony. Zwłaszcza, że od kilku ładnych lat robi kawał dobrej roboty, która, jakby to pewnie sam powiedział, bawi i uczy. Dem to człowiek o wielu talentach - a to coś narysuje, a to zje kilka tysięcy kalorii i zakąsi robakiem. Jego niewątpliwy talent komiczny przejawia się w wielu formach, takich jak choćby Okruchy Ogarniętości. Za co go uwielbiamy?

26.11.2014
20:57
Niewątpliwy talent komiczny, czyli za co uwielbiamy Dema?
REKLAMA
REKLAMA

Duże Ilości Naraz Psów

demland

Duże Ilości Naraz Psów to komiks ukazujący się w Sieci już 7 lat i tworzony przez Jakuba Debskiego, czyli Dema właśnie. Podzielony na kilkadziesiąt sezonów stanowi cudownie abstrakcyjne miejsce w Internecie, które dostarczy ci radości i rozrywki. Komiksy o jeżach, Mega Ubogi Człowiek, Internet, który jest naszym przyjacielem czy absolutne promocje jogurtów - to wszystko zapewnia Jakub Dębski w swojej twórczości. Duże Ilości Naraz Psów są absurdalne, nieraz wulgarne, są komentarzem, są wyssane z palca. Są wszystkim, co potrzebne ci w Sieci. Stare odcinki znajdziesz tutaj, a nowe popisy kreatywności Dema tu.

Reklama koszulek

Filmik reklamujący koszulki to najprawdopodobniej najlepsza reklama, jaką kiedykolwiek widziałeś. Choć w związku z nieco ponad milionem wyświetleń w ciągu ponad 3 lat nie można nazwać go wiralowym, Koszulki z Demlandu na zawsze pozostaną kultowym filmikiem, który wyciskał łzy.

Dem5000kcal

Przez cały ubiegłoroczny czerwiec Dem spełniał swoje marzenie Codziennie, przez 30 dni jadł 5000 kalorii. W prawie każdym filmiku opowiadał o tym, co je albo po prostu pożerał to przed kamerą. Nie polecam oglądać tylko wtedy, jeśli ktoś jest na diecie, bo patrzenie na spełnianie TAKICH marzeń może być frustrujące. Nieoczekiwanie chyba nawet dla samego siebie Dem schudł na tej diecie około 8 kilogramów.

Pożeranie robaków z Gurgie'em

Jeśli kiedyś próbowaliście sobie wyobrazić najbardziej obleśną rzecz na świecie, to właśnie ją znaleźliście. Gurgie, chyba najwiekszy freak wśród youtuberów je robactwo w różnej postaci z Demem. Robaki w czekoladzie, szaszłyki z robaków, suszone robaki - to wszystko około 2 miesięcy temu działo się na kanale Jakuba Dębskiego.

Chamstwo

Dem się nie szczypie, że nie wypada, Dem wali prosto z mostu. Jak jesteś frajerem to ci to powie, poza tym powinieneś wiedzieć, że prawdopodobnie nim jesteś. Dzięki swojej bezpośredniości, bezpretensjonalności i dosadnemu, a przy tym zabawnemu językowi polubiły go tysiące osób. Trochę przeklina, trochę śmieje się ze swoich komentatorów, ale robi to tak celnie i zabawnie, że zawsze uchodzi mu to na sucho.

Chillout

Dem jest najbardziej wyluzowanym i znudzonym człowiekiem w Internecie. Nawet jego sposób mówienia, a może właśnie on przede wszystkim, powoduje, że widz zaczyna czuć się rozbawiony i ospały. Dem ma ogromny dystans do siebie i do świata, a przynajmniej na takiego się kreuje i wychodzi mu to świetnie.

Okruchy Ogarniętości

Jedna z moich ulubionych serii. Okruchy Ogarniętości to esencja humoru Dema. W tym cyklu powie ci dlaczego warto mieć planszówki, czy chodzić do kościoła albo co robić, gdy dziewczyna obraża się bez powodu.

Absurdalne poczucie humoru

REKLAMA

To właśnie ono jest głównym powodem, dla którego uwielbia się Dema. Absurdalne poczucie humoru spaja te wszystkie powyższe elementy. Śmianie się z ciebie, siebie, ludzi i zabijania dzieci? Nie ma problemu. Niektórzy powiedzą pewnie, że niektóre żarty są zbyt śmiałe czy nieodpowiednie. Do diabła z nimi. Właśnie z was się śmiejemy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA