REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. Dzieje się

Do wygrania spotkanie z zespołem Depeche Mode. Charytatywna licytacja Allegro

Fundacja CARE International in Poland we współpracy z Allegro Charytatywni organizuje wyjątkową licytację, w której wygrać można spotkanie z współzałożycielami kultowego zespołu Depeche Mode. Środki zebrane podczas licytacji przeznaczone zostaną na wsparcie osób uchodźczych z Ukrainy.

24.07.2023
15:01
Do wygrania spotkanie z zespołem Depeche Mode. Charytatywna licytacja Allegro
REKLAMA

Już 2 sierpnia na stadionie PGE Narodowy w Warszawie odbędzie się koncert kultowego zespołu Depeche Mode w ramach trasy Memento Mori World Tour. W związku z tym Fundacja CARE International in Poland postanowiła zorganizować wyjątkową akcję, w ramach której będzie można zgarnąć nie tylko 2 bilety na koncert grupy, ale także spotkać się z jej współzałożycielami - Martinem Gorem i Davem Gahanem:

REKLAMA

Widziałem osobiście niesamowity wpływ działań organizacji CARE na osoby w kryzysie uchodźczym na całym świecie. Działania te są dla mnie inspiracją, dają poczucie bezpieczeństwa i nadzieję na lepsze jutro. Dziś zapraszam was, abyście tak jak ja i zespół, wsparli zmiany na lepsze

- skomentował akcję Martin Gore.

W licytacji Allegro Charytatywni do wygrania spotkanie z zespołem Depeche Mode

Podczas licytacji na stronie Allegro, która będzie trwać do 29 lipca, fani zespołu będą mogli wygrać nie tylko 2 bilety na koncert w Warszawie, ale rownież osobiste spotkanie z Martinem Gorem i Davem Gahanem, współzałożycielami Depeche Mode. Ponadto w pakiecie znajduje się także płyta winylowa "Memento Mori" z autografami wszystkich członków zespołu, a także specjalny zestaw pamiątek i gadżetów.

REKLAMA

Martin Gore wykorzystuje swoją międzynarodową rozpoznawalność i fantastycznie angażuje się w działalność humanitarną, co ma bardzo pozytywny wpływ na świat. Jego zaangażowanie w zmienianie świata współgra z misją CARE, co czyni z niego niezastąpionego partnera. Przez ostatnie osiem lat mieliśmy przyjemność pracować razem z Martinem i jesteśmy bardzo wdzięczni za jego zaangażowanie

- mówi Michelle Nunn, dyrektorka i prezeska zarządu CARE USA.

Środki z licytacji na Allegro Charytatywni będą bezpośrednio przekazane przez partnerów CARE International in Poland na wsparcie osób uchodźczych z Ukrainy, a szczególnie dzieci i młodzieży, w celu ulepszenia dostępu do edukacji oraz opieki psychologicznej w Polsce.

Charytatywna licytacja znajduje się tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA