REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Despacito zdominuje sylwestrową noc w Dwójce. Do Polski przyjedzie Luis Fonsi

Najpopularniejszy kawałek tego roku zabrzmi w sylwestrową noc w Zakopanem. TVP zaprosiło do Polski gwiazdę utworu Despacito, Luisa Fonsiego. Na scenie nie zabraknie również największych nazwisk z rodzimej sceny muzycznej. 

20.12.2017
22:22
Despacito rozgrzeje serca polaków. Luis Fonsi zaśpiewa w Polsce
REKLAMA
REKLAMA

Słynne powiedzenie o spędzeniu sylwestra z dwójką, dzięki Jackowi Kurskiemu nabierze w tym roku zupełnie nowego znaczenia. Prezes TVP postawił sobie za punkt honoru zorganizowanie największego widowiska w odchodzącym 2017 roku.

Na scenie pojawi się plejada gwiazd z całego świata. Wśród rodzimych artystów znajdziemy nazwiska najpopularniejszych muzyków, których przeboje rozbrzmiewają w większości radioodbiorników. Na scenie pojawią się m.in. Margaret, Michał Szpak, Zakopower, Ania Wyszkoni czy Rafał Brzozowski.

Podczas wydarzenia nie zabraknie także czołowej artystki TVP i ulubienicy milionów Polaków – Maryli Rodowicz, która niejednokrotnie szokowała kontrowersyjnymi strojami, szczególnie podczas sylwestrowych transmisji.

Na noworocznym balu usłyszymy również największe przeboje Zenka Martyniuka. Rytmy disco polo coraz częściej królują bowiem na antenie TVP i są uwielbiane przez miliony odbiorców. Popularne przeboje mogą jednak zaważyć na jakości przedsięwzięcia.

Entuzjazmu nie kryje Jacek Kurski, któremu udało się sprowadzić gwiazdora do Polski.

Telewizyjna Dwójka powróci także do klimatów z lat 80.

Do Polski zjadą się zagraniczne, nieco zapomniane już gwiazdy disco. Jedną z nich będzie Thomas Anders z Modern Talking, który wyśpiewa zapewne największe hity zespołu, pokroju You’re My Heart, You’re My Soul. Listę topowych wykonawców zamknie dawny idol nastolatek, Limahl.

Kurski planuje zrobić wszystko, żeby przyciągnąć telewidzów do TVP, której wciąż spada oglądalność.

Być może to właśnie Luis Fonsi podbije serca publiczności i wprowadzi ich w taneczny nastrój. W końcu Despacito może poszczycić się rekordową liczbą wyświetleń w internecie – latynoski klip obejrzało bowiem ponad 4,5 miliarda internautów. Piosenka doczekała się również wielu coverów, także wśród rodzimych gwiazd.

Zarząd TVP zakłada, że portorykański artysta rozgrzeje zakopiańską publikę i tysiące odbiorców zebranych przed telewizorami, zapewniając zjawiskowe show na światowym poziomie.

REKLAMA

Sylwester Marzeń z Dwójką rozpocznie się 31 grudnia o godzinie 20 na kanale TVP 2.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA