REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Tak, to dzieje się naprawdę! Trwają prace nad 3 sezonem serialu Detektyw

To naprawdę świetna wiadomość! Choć drugi sezon Detektywa ostatecznie bardziej rozczarował niż ucieszył, ze względu na pamięć o rewelacyjnym debiucie Nica Pizzolatto z Matthew McConaugheyem i Woodym Harrelsonem w rolach głównych, to i tak nie mogę się doczekać trzeciej serii True Detective. 

28.03.2017
9:43
Powstaje 3 sezon True Detective
REKLAMA
REKLAMA

Jak się okazuje, trwają już nad nią prace, a Nic Pizzolatto, twórca antologii, stworzył już dwa pierwsze scenariusze do otwierających trzeci sezon odcinków. W pracy nad serialem wspomoże go David Milch, autor scenariusza m. in. do serialu Deadwood.

Potrzebne jest jeszcze zielone światło od HBO, ale z ust włodarzy stacji, m. in. Caseya Bloya słyszeliśmy zapewnienia, że są gotowi na kontynuację produkcji, która okazała się wielkim sukcesem.

 class="wp-image-52534"
REKLAMA

Mimo że opinie o drugim sezonie były w dużej mierze krytyczne, powstanie trzeciej serii wydaje mi się świetnym pomysłem. Widzowie na pewno czekają na nową mroczną historię i z chęcią będą śledzić kryminalne wydarzenia, które wyjdą spod ręki obu panów. Choćby po to, żeby sprawdzić jak wyszło. A ja wierzę, że tym razem może wyjść lepiej, niż za drugim razem. Pierwszy sezon wydaje mi się na razie jednak niedościgniony.

Na razie nie wiadomo, o czym miałby opowiadać trzeci sezon Detektywa, ani kto miałby w nim zagrać. Cóż, najpierw trzeba poczekać na oficjalne oświadczenie HBO. Miejmy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli je przeczytać.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA