REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Detektyw": ujawniono teaser i datę premiery drugiego sezonu

Dosłownie kilkanaście minut temu udostępniony został pierwszy teaser drugiego sezonu serialu "Detektyw". Ujawniono także datę premiery nowej serii - pilotażowy odcinek wyemitowany zostanie już 21 czerwca.

09.04.2015
19:37
Detektyw: ujawniono teaser i datę premiery drugiego sezonu
REKLAMA
REKLAMA

"Detektyw" to jeden z najlepszych seriali ubiegłego roku; drugi sezon to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier. Dotychczas, poza napływającymi co jakiś czas informacjami odnośnie obsady, nie ujawniono wielu szczegółów na jego temat. Dopiero dziś na profilu na Facebooku HBO przedstawiło datę jego premiery - 21 czerwca, zaprezentowano także pierwszy, trwający kilkadziesiąt sekund teaser. Można na nim zobaczyć, że - wbrew moim obawom - druga seria "Detektywa" zapowiada się mrocznie i tajemniczo, wyraźnie nawiązując tempem i sposobem narracji do pierwszej.

REKLAMA

"Detektyw 2″ będzie całkowicie odrębną historią, fabularnie w żaden sposób nie powiązaną z tą opowiedzianą w pierwszym sezonie. Wymieniona została też cała obsada – w rolach głównych, zamiast Matthew McConaughey'a i Woody’ego Harrelsona, zobaczymy Colina Farrella, Vince’a Vaughna, Rachel McAdams oraz Taylora Kitscha. Obok tej czwórki w serialu wystąpią także Kelly Reilly, Michael Irby, Abigail Spencer, Michael Hyatt, Yara Martinez oraz Leven Rambin. Za reżyserię dwóch pierwszych odcinków odpowiada Justin Lin („Szybcy i wściekli”).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA