REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Akcja 3. sezonu Detektywa będzie rozgrywać się w... Ozark

HBO oficjalnie potwierdziło, że serial Detektyw zostanie wznowiony. Znamy miejsce akcji i aktora, który zagra główną rolę.

01.09.2017
10:40
Akcja 3. sezonu Detektywa będzie rozgrywać się w... Ozark
REKLAMA
REKLAMA

Do niedawna nie mieliśmy pewności, czy trzeci sezon popularnej serii Detektyw w ogóle powstanie. Docierały do nas informacje, że Nic Pizzolatto, twórca serialu, pracuje już nad kolejną częścią, ale brakowało oficjalnego potwierdzenia od HBO. Dzisiaj już wiemy, że medialny gigant dał zielone światło na wznowienie produkcji.

Potwierdzone zostały również plotki dotyczące głównej roli w serialu. Mahershala Ali, nagrodzony Oscarem za film Moonlight, wcieli się w detektywa policji stanowej z Arkansas.

Mahershala Ali jako Detektyw w 3 sezonie serialu class="wp-image-90688"

Do wyreżyserowania 3. sezonu zatrudniony został Jeremy Saulnier, który nakręcił thriller Green Room. Stanie on przez dość trudnym zadaniem. Twórcy zapowiadają, że historia zostanie przedstawiona w dość złożony sposób, bo akcja ma być rozłożona na kilka dekad.

Fabułę umiejscowiono w Ozark. Historia ma przedstawiać makabryczną zbrodnię, która wydarzyła się sercu tej krainy. Ciekawe, że akcja świetnego serialu od Netfliksa również odbywała się w tej okolicy.

REKLAMA

Warto przypomnieć, że każdy sezon Detektywa opowiada inną historię, a w główne role wcielali się naprawdę świetni aktorzy: Woody Harrelson, Matthew McConaughey, Colin Farrell.

Niestety HBO i twórca serialu nie zdradzili planowanej daty premiery.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA