REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

On wraca! Wasz ulubiony morderca znów chce chwycić za noże w zwiastunie 9. sezonu „Dextera”

Tytułowy Dexter powróci już za kilka miesięcy. 9. sezon kultowego już serialu ma zadebiutować jesienią. Tymczasem w sieci pojawił się teaser nadchodzącej produkcji, w której charyzmatyczny seryjny morderca walczy z własną naturą.

27.05.2021
20:14
dexter 9 sezon teaser trailer zwiastun
REKLAMA

Nie ma litości dla świętości - napisał mój redakcyjny kolega Piotr Grabiec informując o nadchodzącym powrocie „Dextera”. W tym wypadku to jednak dobrze. W końcu finał pozostawił fanów produkcji z niesmakiem. Zawiódł na pełnej linii. Wiele długich lat śledziliśmy losy charyzmatycznego seryjnego mordercy, który pracuje jako specjalista do spraw krwi w departamencie policji, żeby na koniec zobaczyć jak... ach, szkoda gadać.

REKLAMA

Zapowiedź 9. sezonu serialu „Dexter

Tej jesieni ma pojawić się 9. sezon kultowego już serialu. Wszyscy wyczekujemy kolejnych wieści na jego temat, a tymczasem w sieci zadebiutował jego teaser, w którym zobaczymy powracającego do swej roli Michaela C. Halla, który ukrywa się w jakimś odległym od Miami miejscu. Zamiast słońca i skąpo ubranych ludzi jest śnieg i zimowe kurtki. I właśnie w tych okolicznościach naszemu (anty)bohaterowi przychodzi walczyć z żądzą mordu:

REKLAMA

9. sezon „Dextera” zadebiutuje już jesienią

Miło jest zobaczyć Michaela C. Halla powracającego do swej ikonicznej roli. Nie należy się jednak spodziewać, że 9. sezon będzie uderzał w te same nuty co w poprzednich odsłonach. Poprzedni był emitowany osiem lat temu(!). Seriale i widownia się zmieniły od tamtego czasu. I twórcy zdają sobie z tego sprawę. Akcja nowego „Dextera” będzie rozgrywać się w dwóch miejscach. W Nowym Jorku i miejscu ukrywania się protagonisty. I zanim zaczniecie narzekać, że polityczna poprawność na pewno zniszczy serial i będzie on „grzeczny”, muszę was uspokoić. Ma być mroczniej.

Tak, serial o seryjnym mordercy ma być jeszcze mroczniejszy. Tak przynajmniej w niedawnym wywiadzie dla People stwierdziła Jamie Chung, która wciela się w podcasterkę prowadzącą audycje o prawdziwych zbrodniach. W pewnym momencie bohaterka trafi na trop tytułowego bohatera. Jeśli aktorka się nie myli, szykujcie się na ostrą jazdę bez trzymanki. W końcu gorzej niż w finale 8. sezonu być nie może. Prawda?

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA