REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Seriale

Diagnoza wraca na antenę. Nowy odcinek 3. sezonu obejrzycie już dzisiaj

Nie tylko serwisy streamingowe serialami stoją. Dzisiaj na antenę TVN-u trafi pierwszy odcinek nowego sezonu serialu Diagnoza.

04.09.2018
20:00
diagnoza
REKLAMA
REKLAMA

Już dzisiaj wieczorem wraca jeden z najpopularniejszych seriali w polskiej telewizyjnej ramówce. Znowu przeniesiemy się do szpitala w Rybniku, aby poznać dalsze losy bohaterów. Główną rolę gra tu Maja Ostaszewska, która wciela się w Annę Leśniewską. W pierwszym sezonie jej postać musiała zmierzyć się z w własną przeszłością i... utratą pamięci na skutek wypadku. W obsadzie ponadto m.in. Adam Woronowicz, Antoni Królikowski, Maciej Zakościelny, Magdalena Popławska i Sonia Bohosiewicz.

W nowym sezonie serialu zobaczymy również Danutę Stenkę, która wcieli się w Bognę Mróz - nową ordynator.

Diagnoza to serial w reżyserii Michała Otłowskiego, Łukasza Palkowskiego i Xawerego Żuławskiego. Znaczna część akcji ma miejsce w szpitalu w Rybniku, a istotnym elementem są tutaj wątki kryminalne. W poprzednim sezonie bohaterowie mieli do czynienia z firmą farmaceutyczną, która chciała wprowadzić na rynek wyjątkowo szkodliwy lek. Co czeka bohaterów w najnowszym sezonie?

Przekonamy się już dzisiaj.

REKLAMA

Premiera pierwszego odcinka 3. sezonu serialu Diagnoza została zaplanowana na dzisiaj (wtorek 4 września 2018) na godzinę 21:30 w TVN. Powtórki będzie można zobaczyć w niedzielę 9 września o 13:00. Ponadto dwa pierwsze odcinki będzie można obejrzeć dziś w TVN-owskim Playerze.

Serial Diagnoza został nagrodzony Telekamerą Tele Tygodnia 2018 w kategorii serial i otrzymał nominację do Orłów w kategorii Najlepszy serial fabularny za 2017 rok.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA