REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Telekamery 2018 przyznane. Największym zwycięzcą okazał się TVN

Za nami gala rozdania Telekamer 2018. Polscy telewidzowie już po raz 21. wybrali swoje ulubione ekranowe twarze, seriale oraz programy. Znamy już pełną listę tegorocznych laureatów.

13.02.2018
12:05
Telekamery 2019 zwycięzcy
REKLAMA
REKLAMA

Telekamery to nagrody przyznawane programom i postaciom znanym z małego ekranu. Przyznawane są od 1998r. z inicjatywy czasopisma Tele Tydzień. Wybór zwycięzców dokonuje się w plebiscycie, w którym biorą udział widzowie.

Nominowanych we wszystkich 11 kategoriach znajdziecie TUTAJ. Nagrodzono aktorów, prezenterów oraz programy, które w 2017 roku najbardziej spodobały się publiczności. Za wielkiego zwycięzcę gali można uznać stację TVN. Produkcje tej telewizji lub pracujący dla niej ludzie zostali wyróżnieni w sześciu kategoriach.

Najlepszym Prezenterem informacji ogłoszono Anitę Werner z Faktów.

To już trzecia nagroda dla dziennikarki, co oznacza, że w przyszłym roku zostanie uhonorowana Złotą Telekamerą. Widzowie nagrodzili także Filipa Chajzera, który zwyciężył w kategorii Nadzieja telewizji. Z kolei ulubionym Serialem głosujących okazała się Diagnoza, a statuetka dla Aktorki powędrowała w ręce gwiazdy produkcji, Mai Ostaszewskiej. Najlepszym Aktorem okazał się Mikołaj Roznerski, znany jako Kamil Maj z Drugiej szansy. Natomiast najpopularniejszą Osobowością telewizyjną została Martyna Wojciechowska, prowadząca program Kobieta na krańcu świata. Podróżniczka jest kolejną osobą, którą wyróżniono trzecią Telekamerą.

Telekamery 2018 Maja Ostaszewska class="wp-image-133719"

Trzy statuetki powędrowały do ludzi związanych z Telewizją Polską.

Drugą z rzędu nagrodę dla Komentatora sportowego odebrał Dariusz Szpakowski. W kategorii Prezenter pogody wybrana została Marzena Słupkowska, znana widzom TVP1 oraz TVP Info. Ulubionym Jurorem został natomiast Michał Szpak, którego podopieczna w The Voice of Poland, Marta Gałuszewska, została laureatką ostatniej edycji.

Najlepszym Programem rozrywkowym okazał się Twoja twarz brzmi znajomo, nadawany na Polsacie. Z kolei w kategorii Serial fabularno-dokumentalny nagrodzono Lombard. Życie pod zastaw, którego druga seria powróci pod koniec miesiąca w TV Puls.

REKLAMA

Tegoroczne Złote Telekamery przyznano Barbarze Kurdej-Szatan, Michałowi Żebrowskiemu oraz serialowi Na sygnale.

Wszyscy uhonorowani wygrywali statuetki na trzech poprzednich galach. Gospodarzami ceremonii  po raz drugi byli Agnieszka Cegielska i Artur Orzech. Od zeszłego roku rozdanie nagród odbywa się w Arkadach Kubickiego i nie jest transmitowane w telewizji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA